szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± | wynik | PKL | |||
1 | 11 | Jerzy Prijma Mieczysław Antosz | 5.0 2.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 4.00 | 47.91 | 12 | 60 | |
2 | 13 | Stefan Osadnik Henryk Barański | 9.0 3.0 | SL | Senior I Katowice SILESIA Gliwice | 4.00 | 42.64 | 11 | 56 | |
3 | 1 | Andrzej Maszczyszyn Krzysztof Tomsia | 11.0 9.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE Sekcja Brydżowa ŚLZBS | 4.00 | 42.36 | 9 | 52 | |
4 | 6 | Jerzy Radomski Krzysztof Gaweł | 12.0 5.0 | SL | Sekcja Brydżowa ŚLZBS SILESIA Gliwice | 4.00 | 40.82 | 7 | 48 | |
5 | 25 | Dietmar Warzecha Tomasz Bobrowski | 5.0 3.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 39.45 | 5 | 46 | ||
6 | 2 | Tadeusz Parylak Wojciech Czekaj | 5.0 3.0 | SL | GKS Piast III Gliwice | 4.00 | 38.64 | 4 | 44 | |
7 | 4 | Jan Synowiec Ireneusz Sapota | 4.0 4.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 4.00 | 38.00 | 3 | 42 | |
8 | 20 | Jacek Radomski Stanisław Adamczyk | 9.0 7.0 | MA SL | Domwaluty.pl Warszawa OMEGA Jastrzębie | 35.73 | 2 | 40 | ||
9 | 23 | Aleksander Drabczyk Roman Muszyński | 2.5 1.5 | SL | SILESIA-STOKROTKA Gliwice SILESIA Gliwice | 33.36 | 2 | 38 | ||
10 | 8 | Marek Kolczok Mirosław Ziemski | 4.0 2.5 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 23.36 | 2 | 36 | ||
11 | 16 | Halina Kaleta Grzegorz Kaleta | 5.0 5.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 18.27 | 2 | 34 | ||
12 | 7 | Bogdan Nazarewicz Sławomir Kuśmierz | 3.0 | SL NZ | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 4.00 | 14.00 | 1 | 32 | |
13 | 5 | Zbigniew Tymków Janusz Pisarek | 12.0 7.0 | SL | SILESIA-STOKROTKA Gliwice Sekcja Brydżowa ŚLZBS | 4.00 | 13.27 | 1 | 30 | |
14 | 21 | Janusz Reich Jerzy Jędrzejec | 3.0 3.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 8.36 | 1 | 28 | ||
15 | 3 | Stanisław Fangor Krzysztof Śliwoń | 13.0 13.0 | SL | Sekcja Brydżowa ŚLZBS | 4.00 | 6.36 | 26 | ||
16 | 22 | Zbigniew Słaby Józef Kowalik | 5.0 | SL NZ | TB Szombierki DM UKS | -2.82 | 24 | |||
17 | 12 | Jarosław Głogowski Krystian Wonchała | 1.5 1.5 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 4.00 | -3.64 | 22 | ||
18 | 10 | Paweł Kaleta Zdzisław Małek | 4.0 9.0 | SL | BUKS MDK MOSM II Bytom | 4.00 | -4.18 | 20 | ||
19 | 27 | Bogdan Kukuła Jerzy Niemiec | 2.5 4.0 | SL | PŁATOS KATOWICE DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | -14.73 | 18 | |||
20 | 14 | Alfred Figiel Henryk Leśniak | 3.0 3.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 4.00 | -21.09 | 16 | ||
21 | 9 | Roman Kościelny Edward Warecki | 2.5 3.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 4.00 | -21.36 | 14 | ||
22 | 26 | Ryszard Samojedny Herbert Wróbel | 1.5 3.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | -32.64 | 12 | |||
23 | 17 | Anna Pasek Jacek Pasek | 4.0 4.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | -36.00 | 10 | |||
24 | 19 | Magdalena Nadopta Joanna Kucińska | 1.5 3.0 | SL | TB Szombierki DM UKS | -37.36 | 8 | |||
25 | 24 | Krystyna Urbańczyk Wiesław Urbańczyk | 0.5 0.5 | SL | -39.91 | 6 | ||||
26 | 18 | Genowefa Hanusiak Henryk Hanusiak | | NZ | -61.91 | 4 | ||||
27 | 28 | Paweł Duda Andrzej Sekita | | NZ | -114.91 | 2 | ||||
28 | 15 | | | -200.00 | -200.00 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-10-14 o 00:04:14