Turniej nr 9. Brzeziny Śląskie 29.03.2016r. | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik | PKL | |||
1 | 30 | Stanisław Fangor Krzysztof Śliwoń | 13.0 13.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE PONAR SILESIA | 69.80 | 13 | 74 | |
2 | 10 | Andrzej Odrobiński Jerzy Siatka | 0.5 | NZ SL | 54.97 | 12 | 70 | ||
3 | 32 | Bogdan Nazarewicz Sławomir Kuśmierz | 3.0 | SL NZ | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 34.61 | 10 | 66 | |
4 | 12 | Halina Kaleta Grzegorz Kaleta | 7.0 7.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 32.77 | 9 | 62 | |
5 | 13 | Jerzy Radomski Stefan Osadnik | 12.0 9.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE Senior I Katowice | 29.27 | 7 | 60 | |
6 | 31 | Tomasz Bednarek Marek Skulimowski | 5.0 5.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | 26.77 | 6 | 58 | |
7 | 26 | Adam Ziętek Wacław Mizera | 3.0 3.0 | SL | IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE | 26.30 | 4 | 56 | |
8 | 3 | Roman Muszyński Aleksander Drabczyk | 1.5 2.5 | SL | SINGLETON ŚLĄSK SILESIA II STOKROTKA Gliwice | 26.05 | 3 | 54 | |
9 | 20 | Tomasz Bobrowski Dietmar Warzecha | 4.0 5.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 25.95 | 3 | 52 | |
10 | 16 | Bogdan Chycki Stanisław Pawłowski | 4.0 3.0 | SL | 23.32 | 3 | 50 | ||
11 | 17 | Jerzy Prijma Mieczysław Antosz | 5.0 2.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 18.48 | 2 | 48 | |
12 | 21 | Krystyna Urbańczyk Wiesław Urbańczyk | 0.5 0.5 | SL | 17.75 | 2 | 46 | ||
13 | 9 | Leonard Lewicki Karol Ruszkiewicz | 3.0 5.0 | SL | IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE TB SCAFOM-RUX.pl Szombierki DM UKS | 17.49 | 2 | 44 | |
14 | 15 | Marek Kolczok Mirosław Ziemski | 4.0 2.5 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 16.64 | 2 | 42 | |
15 | 18 | Stanisław Adamczyk Jacek Radomski | 7.0 9.0 | SL OP | Senior I Katowice MODERNALODZ.pl | 14.23 | 1 | 40 | |
16 | 23 | Herbert Wróbel Ryszard Samojedny | 3.0 1.5 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 7.09 | 1 | 38 | |
17 | 1 | Krzysztof Tomsia Andrzej Maszczyszyn | 9.0 11.0 | SL | PONAR SILESIA DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 2.99 | 1 | 36 | |
18 | 28 | Jerzy Niemiec Tadeusz Bożek | 4.0 0.5 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 1.34 | 34 | ||
19 | 7 | Jan Synowiec Ireneusz Sapota | 4.0 4.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -5.22 | 32 | ||
20 | 6 | Zbigniew Tymków Jan Sobol | 12.0 9.0 | SL | SILESIA II STOKROTKA Gliwice SINGLETON ŚLĄSK | -9.33 | 30 | ||
21 | 24 | Zbigniew Słaby Jan Marcinkowski | 5.0 1.5 | SL | TB SCAFOM-RUX.pl Szombierki DM UKS DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -10.84 | 28 | ||
22 | 19 | Roman Kościelny Edward Warecki | 3.0 3.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -12.94 | 26 | ||
23 | 2 | Zdzisław Małek Paweł Kaleta | 9.0 4.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | -15.42 | 24 | ||
24 | 5 | Jan Szagała Bogusława Szagała | 5.0 3.0 | OP | CHEMIK Kędzierzyn Koźle | -16.79 | 22 | ||
25 | 4 | Rudolf Zając Tadeusz Biskup | 11.0 5.0 | SL | SINGLETON ŚLĄSK PŁATOS EKO-INVEST KATOWICE | -20.30 | 20 | ||
26 | 33 | Tadeusz Parylak Wojciech Czekaj | 5.0 3.0 | SL | SINGLETON ŚLĄSK | -24.20 | 18 | ||
27 | 11 | Jerzy Niewodowski-Furowicz Magdalena Nadopta | 2.5 1.5 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -26.61 | 16 | ||
28 | 27 | Jacek Michalski Marek Kostur | 3.0 5.0 | SL | SINGLETON ŚLĄSK | -31.30 | 14 | ||
29 | 22 | Roman Zwonek Krystian Wonchała | 4.0 2.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -31.63 | 12 | ||
30 | 25 | Stanisław Drabczyk Janusz Pisarek | 5.0 7.0 | SL | PŁATOS EKO-INVEST KATOWICE DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | -40.47 | 10 | ||
31 | 14 | Ewa Borzyńska Emil Borzyński | 1.5 | NZ SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -45.10 | 8 | ||
32 | 29 | Genowefa Hanusiak Henryk Hanusiak | | NZ | -46.56 | 6 | |||
33 | 34 | Henryk Barański Edward Ciesielski | 3.0 3.0 | SL | SINGLETON ŚLĄSK | -48.83 | 4 | ||
34 | 8 | Henryk Leśniak Alfred Figiel | 3.0 3.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -60.27 | 2 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2016-03-29 o 22:18:56