Turniej nr 10. Brzeziny Śląskie 11.04.2017r. | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± | wynik | PKL | |||
1 | 6 | Stanisław Drabczyk Janusz Pisarek | 5.0 7.0 | SL | TB Silesia Gliwice DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 82.11 | 13 | 64 | ||
2 | 2 | Andrzej Maszczyszyn Krzysztof Gaweł | 11.0 5.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 57.85 | 11 | 60 | ||
3 | 9 | Jerzy Jędrzejec Janusz Hetmańczyk | 3.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | 52.70 | 10 | 56 | ||
4 | 1 | Krzysztof Tomsia Krzysztof Śliwoń | 9.0 13.0 | SL | PONAR SILESIA | 51.47 | 8 | 52 | ||
5 | 10 | Stefan Osadnik Alfred Bartkowiak | 9.0 4.0 | SL | SINGLETON ŚLĄSK | 46.68 | 6 | 50 | ||
6 | 15 | Zbigniew Tymków Jan Sobol | 12.0 9.0 | SL | CKS Czeladź TB Silesia Gliwice | 45.58 | 4 | 48 | ||
7 | 11 | Piotr Woźniak Andrzej Wojnarowski | 5.0 7.0 | OP | WIELUNSKI DOM KULTURY | 21.67 | 3 | 46 | ||
8 | 26 | Bogdan Nazarewicz Sławomir Kuśmierz | 3.0 | SL NZ | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 20.64 | 3 | 44 | ||
9 | 5 | Stanisław Adamczyk Henryk Grządziel | 7.0 13.0 | SL | PREMONT Senior Impas Katowice | 19.64 | 2 | 42 | ||
10 | 7 | Jerzy Radomski Stanisław Fangor | 12.0 13.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 11.31 | 2 | 40 | ||
11 | 30 | Andrzej Odrobiński Józef Kowalik | 0.5 | SL | SINGLETON ŚLĄSK | 10.80 | 2 | 38 | ||
12 | 22 | Roman Kościelny Edward Warecki | 3.0 3.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | 7.56 | 2 | 36 | ||
13 | 23 | Tomasz Bednarek Marek Skulimowski | 7.0 5.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | 2.38 | 1 | 34 | ||
14 | 25 | Zbigniew Słaby Marek Krzypkowski | 5.0 | SL NZ | SINGLETON ŚLĄSK | 1.46 | 1 | 32 | ||
15 | 17 | Jerzy Niewodowski-Furowicz Jerzy Niemiec | 2.5 5.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 0.26 | 1 | 30 | ||
16 | 8 | Henryk Leśniak Roman Łacina | 3.0 | SL NZ | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | -1.88 | 28 | |||
17 | 13 | Herbert Wróbel Ryszard Samojedny | 3.0 1.5 | SL | -3.29 | 26 | ||||
18 | 4 | Krystyna Urbańczyk Wiesław Urbańczyk | 0.5 0.5 | SL | -3.37 | 24 | ||||
19 | 14 | Ewa Borzyńska Emil Borzyński | 1.5 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | -4.51 | 22 | |||
20 | 12 | Rudolf Zając Tadeusz Biskup | 11.0 5.0 | SL | TB Silesia Gliwice PREMONT Senior Impas Katowice | -4.74 | 20 | |||
21 | 3 | Jarosław Głogowski Krystian Wonchała | 2.0 2.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | -9.02 | 18 | |||
22 | 18 | Halina Kaleta Grzegorz Kaleta | 7.0 7.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | -9.72 | 16 | |||
23 | 19 | Roman Muszyński Aleksander Drabczyk | 2.0 2.5 | SL | SINGLETON ŚLĄSK CKS Czeladź | -10.61 | 14 | |||
24 | 24 | Jacek Radomski Michał Witkowski | 9.0 4.0 | SL OP | TriVita | -29.76 | 12 | |||
25 | 27 | Janusz Wituszyński Marek Kolczok | 3.0 4.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE TCK Tarnowskie Góry | -30.17 | 10 | |||
26 | 21 | Zdzisław Małek Paweł Kaleta | 9.0 5.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | -34.49 | 8 | |||
27 | 29 | Tomasz Baran Ireneusz Płocha | 3.0 4.0 | SL | SINGLETON ŚLĄSK | -60.80 | 6 | |||
28 | 20 | Genowefa Hanusiak Henryk Hanusiak | | NZ | -66.45 | 4 | ||||
30 | 28 | Jan Synowiec Ireneusz Sapota | 4.0 4.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -107.30 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-04-12 o 22:12:01