Turniej nr 16. Brzeziny Śląskie 23.05.2017r. | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik | PKL | |||
1 | 11 | Krzysztof Gaweł Mirosław Zieliński | 5.0 13.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE GKS Piast III - Silesia III Gliwice | 42.77 | 12 | 62 | |
2 | 5 | Tomasz Baran Krzysztof Gawędzki | 3.0 5.0 | SL | 33.67 | 11 | 58 | ||
3 | 13 | Jarosław Głogowski Krystian Wonchała | 2.0 2.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | 30.36 | 9 | 54 | |
4 | 12 | Stanisław Adamczyk Henryk Grządziel | 7.0 13.0 | SL | PREMONT Senior Impas Katowice | 28.31 | 7 | 50 | |
5 | 3 | Stanisław Drabczyk Janusz Pisarek | 5.0 7.0 | SL | TB Silesia Gliwice DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 28.23 | 6 | 48 | |
6 | 10 | Jan Sobol Zbigniew Tymków | 9.0 12.0 | SL | TB Silesia Gliwice CKS Czeladź | 24.33 | 4 | 46 | |
7 | 21 | Ryszard Samojedny Herbert Wróbel | 1.5 3.0 | SL | 18.52 | 3 | 44 | ||
8 | 26 | Aleksander Drabczyk Roman Muszyński | 2.5 2.0 | SL | CKS Czeladź SINGLETON ŚLĄSK | 18.18 | 2 | 42 | |
9 | 4 | Marek Konina Józef Ulfik | | NZ | 16.32 | 2 | 40 | ||
10 | 27 | Tadeusz Biskup Jan Stachowski | 5.0 4.0 | SL | PREMONT Senior Impas Katowice SINGLETON ŚLĄSK | 13.39 | 2 | 38 | |
11 | 7 | Alfred Bartkowiak Stefan Osadnik | 4.0 9.0 | SL | SINGLETON ŚLĄSK | 10.87 | 2 | 36 | |
12 | 9 | Jacek Radomski Michał Witkowski | 9.0 4.0 | SL OP | TriVita | 5.23 | 1 | 34 | |
13 | 16 | Ewa Borzyńska Emil Borzyński | 1.5 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | 4.93 | 1 | 32 | |
14 | 28 | Janusz Hetmańczyk Jerzy Jędrzejec | 3.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | 3.93 | 1 | 30 | |
15 | 25 | Jerzy Niemiec Jan Synowiec | 5.0 4.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 0.64 | 28 | ||
16 | 8 | Henryk Leśniak Roman Łacina | 3.0 | SL NZ | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | -4.92 | 26 | ||
17 | 1 | Krzysztof Śliwoń Krzysztof Tomsia | 13.0 9.0 | SL | PONAR SILESIA | -7.96 | 24 | ||
18 | 24 | Sławomir Kuśmierz Bogdan Nazarewicz | 3.0 | NZ SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -9.50 | 22 | ||
19 | 14 | Stanisław Fangor Jerzy Radomski | 13.0 12.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | -13.44 | 20 | ||
20 | 20 | Henryk Barański Ireneusz Sapota | 3.0 4.0 | SL | SINGLETON ŚLĄSK DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -18.08 | 18 | ||
21 | 15 | Jan Juszcze Ireneusz Płocha | 3.0 4.0 | SL | SINGLETON ŚLĄSK | -21.25 | 16 | ||
22 | 18 | Marek Kolczok Janusz Wituszyński | 4.0 3.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -25.74 | 14 | ||
23 | 17 | Mieczysław Antosz Jerzy Prijma | 2.5 5.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | -26.20 | 12 | ||
24 | 6 | Stanisław Gęga Janusz Wacławczyk | 2.5 1.5 | SL | SINGLETON ŚLĄSK TB Silesia Gliwice | -27.10 | 10 | ||
25 | 2 | Marek Krzypkowski Zbigniew Słaby | 5.0 | NZ SL | SINGLETON ŚLĄSK | -28.45 | 8 | ||
26 | 22 | Halina Kaleta Grzegorz Kaleta | 7.0 7.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | -29.40 | 6 | ||
27 | 23 | Józef Kowalik Andrzej Odrobiński | 0.5 | SL | SINGLETON ŚLĄSK | -30.18 | 4 | ||
28 | 19 | Roman Kościelny Edward Warecki | 3.0 3.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | -37.47 | 2 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-05-25 o 19:15:06