Turniej nr 20. Brzeziny Śląskie 16.01.2018r. | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik | PKL | |||
1 | 19 | Tomasz Pawełczyk Krzysztof Śliwoń | 3.0 13.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | 53.78 | 12 | 66 | |
2 | 14 | Krzysztof Gawędzki Tomasz Baran | 5.0 3.0 | SL | 49.01 | 11 | 62 | ||
3 | 7 | Stanisław Fangor Jerzy Radomski | 13.0 12.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 41.54 | 9 | 58 | |
4 | 1 | Krzysztof Tomsia Michał Kaleta | 9.0 3.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | 26.42 | 8 | 54 | |
5 | 12 | Zbigniew Słaby Józef Kowalik | 7.0 1.0 | SL | 26.20 | 6 | 52 | ||
6 | 18 | Jerzy Niemiec Jan Synowiec | 5.0 4.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 23.83 | 4 | 50 | |
7 | 28 | Andrzej Hermansdorfer Andrzej Bacik | 7.0 9.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | 15.46 | 3 | 48 | |
8 | 30 | Janusz Kanwiszer Roman Łacina | | NZ | 14.70 | 3 | 46 | ||
9 | 3 | Stanisław Drabczyk Janusz Pisarek | 5.0 7.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 13.92 | 2 | 44 | |
10 | 22 | Janusz Reich Bogdan Nazarewicz | 3.0 4.0 | SL | 6.92 | 2 | 42 | ||
11 | 27 | Jan Styczyński Anna Stelmach | 5.0 | SL | IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE | 2.24 | 2 | 40 | |
12 | 25 | Halina Kaleta Grzegorz Kaleta | 7.0 7.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 1.73 | 2 | 38 | |
13 | 21 | Edward Warecki Roman Kościelny | 3.0 3.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | -1.74 | 1 | 36 | |
14 | 29 | Roman Ochot Leonard Lewicki | 4.0 3.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -1.87 | 1 | 34 | |
15 | 9 | Genowefa Hanusiak Henryk Hanusiak | | NZ | -2.00 | 1 | 32 | ||
16 | 5 | Andrzej Maszczyszyn Karol Ruszkiewicz | 11.0 5.0 | SL LD | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE LKS Piast Sieradz | -2.17 | 30 | ||
17 | 17 | Krystian Wonchała Marek Krzypkowski | 2.0 | SL NZ | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | -3.92 | 28 | ||
18 | 23 | Stefan Osadnik Henryk Grządziel | 9.0 13.0 | SL | PONAR SILESIA Katowice | -9.87 | 26 | ||
19 | 24 | Zbigniew Tymków Jan Sobol | 12.0 9.0 | SL | CKS Czeladź | -10.24 | 24 | ||
20 | 6 | Jerzy Jędrzejec Janusz Hetmańczyk | 3.0 1.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -10.42 | 22 | ||
21 | 15 | Bogdan Chycki Stanisław Pawłowski | 4.0 3.0 | SL | -11.30 | 20 | |||
22 | 11 | Rudolf Zając Tadeusz Biskup | 11.0 5.0 | SL | PONAR SILESIA Katowice | -14.01 | 18 | ||
23 | 16 | Emil Borzyński Ewa Borzyńska | 1.5 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | -15.42 | 16 | ||
24 | 2 | Andrzej Odrobiński Krzysztof Sieradzki | 2.0 | SL | -17.00 | 14 | |||
25 | 20 | Janusz Wituszyński Marek Kolczok | 4.0 4.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE TCK Tarnowskie Góry | -18.67 | 12 | ||
26 | 8 | Henryk Leśniak Alfred Figiel | 3.0 3.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | -23.95 | 10 | ||
27 | 26 | Marek Konina Józef Ulfik | | NZ | -24.00 | 8 | |||
28 | 13 | Jerzy Niewodowski-Furowicz Danuta Sochacka-Kucharczyk | 2.5 2.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | -24.15 | 6 | ||
29 | 10 | Kamil Huda Michał Sikora | 2.0 2.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | -38.36 | 4 | ||
30 | 4 | Aleksander Drabczyk Roman Muszyński | 3.0 2.0 | SL | CKS Czeladź | -42.67 | 2 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-01-16 o 22:23:07