Turniej nr 2. Brzeziny Śląskie 13.02.2018r. | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± | wynik | PKL | |||
1 | 2 | Krzysztof Gaweł Andrzej Hermansdorfer | 5.0 7.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE BUKS MDK MOSM I Bytom | 77.86 | 13 | 72 | ||
2 | 7 | Marek Skulimowski Patryk Kuczera-Dyga | 5.0 5.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | 57.18 | 12 | 68 | ||
3 | 15 | Jan Synowiec Jerzy Niemiec | 4.0 5.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 40.83 | 10 | 64 | ||
4 | 30 | Aleksander Drabczyk Roman Muszyński | 3.0 2.0 | SL | CKS Czeladź | 38.80 | 9 | 60 | ||
5 | 4 | Andrzej Wojnarowski Piotr Woźniak | 7.0 5.0 | OP | WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń | 37.92 | 7 | 58 | ||
6 | 5 | Andrzej Maszczyszyn Stefan Osadnik | 11.0 9.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 36.91 | 6 | 56 | ||
7 | 23 | Roman Kościelny Edward Warecki | 3.0 3.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | 34.35 | 4 | 54 | ||
8 | 14 | Andrzej Odrobiński Jerzy Lewkowicz | | SL NZ | 26.89 | 3 | 52 | |||
9 | 13 | Herbert Wróbel Ryszard Samojedny | 3.0 1.5 | SL | 26.67 | 3 | 50 | |||
10 | 12 | Janusz Hetmańczyk Jerzy Jędrzejec | 1.0 3.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 19.81 | 2 | 48 | ||
11 | 29 | Jacek Radomski Tomasz Bednarek | 9.0 7.0 | OP SL | JKBS Jastrzębie Zdrój BUKS MDK MOSM I Bytom | 18.46 | 2 | 46 | ||
12 | 10 | Ireneusz Sapota Henryk Barański | 4.0 3.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 13.04 | 2 | 44 | ||
13 | 33 | Halina Kaleta Grzegorz Kaleta | 7.0 7.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 11.05 | 2 | 42 | ||
14 | 25 | Jan Szagała Bogusława Szagała | 5.0 4.0 | OP | RSB 2 Racibórz | 9.27 | 1 | 40 | ||
15 | 32 | Mieczysław Antosz Dietmar Warzecha | 2.5 5.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 8.36 | 1 | 38 | ||
16 | 3 | Rudolf Zając Tadeusz Biskup | 11.0 5.0 | SL | PONAR SILESIA Katowice | 7.67 | 1 | 36 | ||
17 | 6 | Janusz Wacławczyk Stanisław Gęga | 1.5 2.5 | SL | 6.17 | 1 | 34 | |||
18 | 26 | Ireneusz Płocha Stanisław Pawłowski | 4.0 3.0 | SL | 2.39 | 32 | ||||
19 | 20 | Zbigniew Tymków Jan Sobol | 12.0 9.0 | SL | CKS Czeladź | 1.64 | 30 | |||
20 | 17 | Jan Styczyński Anna Stelmach | 5.0 | SL | IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE | 0.75 | 28 | |||
21 | 1 | Krzysztof Tomsia Michał Kaleta | 9.0 3.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | -5.41 | 26 | |||
22 | 9 | Bogdan Nazarewicz Janusz Reich | 4.0 3.0 | SL | -14.09 | 24 | ||||
23 | 11 | Janusz Pisarek Stanisław Drabczyk | 7.0 5.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | -20.56 | 22 | |||
24 | 31 | Tomasz Pawełczyk Krzysztof Śliwoń | 3.0 13.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | -20.97 | 20 | |||
25 | 22 | Zbigniew Słaby Józef Kowalik | 7.0 1.0 | SL | -22.23 | 18 | ||||
26 | 8 | Henryk Leśniak Alfred Figiel | 3.0 3.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | -25.17 | 16 | |||
27 | 28 | Józef Ulfik Marek Konina | | NZ | -26.21 | 14 | ||||
28 | 19 | Adam Wituszyński Marek Kolczok | 2.5 4.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | -29.15 | 12 | |||
29 | 16 | Bartosz Biernacki Michał Sikora | 2.0 | NZ SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | -34.89 | 10 | |||
30 | 27 | Roman Łacina Ryszard Janiszewski | 2.5 | NZ SL | -48.02 | 8 | ||||
31 | 21 | Henryk Grządziel Michał Bojanowski | 13.0 9.0 | SL | PONAR SILESIA Katowice | -52.05 | 6 | |||
32 | 34 | Adam Ziętek Zdzisław Małek | 4.0 9.0 | SL | IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE BUKS MDK MOSM II Bytom | -61.39 | 4 | |||
33 | 24 | Angelika Lechowska Ireneusz Kowalczyk | 3.0 21.0 | LD SL | LKS Piast Sieradz MAGMA Zawiercie | -63.86 | 2 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-02-13 o 23:57:25