Turniej nr 14. Brzeziny Śląskie 04.12.2018r. | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | ± | wynik | PKL | |||
1 | 2 | Bogdan Nazarewicz Janusz Kanwiszer | 4.0 | SL NZ | 57.57 | 14 | 68 | |||
2 | 1 | Marek Witek Krzysztof Tomsia | 21.0 9.0 | SL | TBS MAGMA Zawiercie | 55.92 | 12 | 64 | ||
3 | 23 | Krzysztof Śliwoń Michał Kaleta | 13.0 4.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | 40.13 | 11 | 60 | ||
4 | 19 | Zbigniew Tymków Jan Sobol | 12.0 9.0 | SL | CKS Czeladź | 38.72 | 9 | 56 | ||
5 | 22 | Tomasz Bednarek Marek Skulimowski | 7.0 7.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | 34.52 | 7 | 54 | ||
6 | 10 | Rudolf Zając Tadeusz Biskup | 11.0 5.0 | SL | PREMONT Impas Katowice | 32.15 | 5 | 52 | ||
7 | 20 | Zdzisław Urbańczyk Leszek Suder | 7.0 | SL | JKBS II Jastrzębie-Zdrój | 30.48 | 4 | 50 | ||
8 | 25 | Stanisław Adamczyk Jacek Radomski | 7.0 11.0 | SL | PREMONT Impas Katowice JKBS Jastrzębie-Zdrój | 28.67 | 3 | 48 | ||
9 | 4 | Henryk Grządziel Stanisław Drabczyk | 13.0 5.0 | SL | PREMONT Impas Katowice | 20.67 | 3 | 46 | ||
10 | 6 | Jan Styczyński Anna Stelmach | 5.0 1.0 | SL | IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE | 20.00 | 2 | 44 | ||
11 | 12 | Jan Szagała Bogusława Szagała | 5.0 4.0 | OP | RSB 1 Racibórz | 17.24 | 2 | 42 | ||
12 | 30 | Dietmar Warzecha Mieczysław Antosz | 5.0 2.5 | SL | SV Tarnowskie Góry | 15.60 | 2 | 40 | ||
13 | 14 | Krzysztof Zieliński Jerzy Prijma | 7.0 5.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE GKS Piast II Gliwice | 11.39 | 2 | 38 | ||
14 | 5 | Andrzej Maszczyszyn Krzysztof Gaweł | 11.0 7.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 9.93 | 1 | 36 | ||
15 | 28 | Zbigniew Hylaszek Krzysztof Kalita | 7.0 5.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 7.15 | 1 | 34 | ||
16 | 8 | Henryk Leśniak Alfred Figiel | 3.0 3.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | 4.15 | 1 | 32 | ||
17 | 16 | Jerzy Radomski Stanisław Fangor | 12.0 13.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 2.21 | 1 | 30 | ||
18 | 29 | Halina Kaleta Grzegorz Kaleta | 7.0 7.0 | SL | SV Tarnowskie Góry | -0.23 | 1 | 28 | ||
19 | 18 | Zdzisław Małek Adam Ziętek | 9.0 4.0 | SL | BUKS MDK MOSM II Bytom IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE | -3.00 | 1 | 26 | ||
20 | 13 | Stanisław Pawłowski Bogdan Chycki | 3.0 4.0 | SL | -3.94 | 1 | 24 | |||
21 | 31 | Anna Pasek Jacek Pasek | 4.0 4.0 | SL | SV Tarnowskie Góry | -5.19 | 1 | 22 | ||
22 | 24 | Krystyna Urbańczyk Wiesław Urbańczyk | 1.0 1.0 | SL | -10.53 | 1 | 20 | |||
23 | 3 | Tadeusz Bożek Wojciech Cebo | 0.5 | SL NZ | -15.48 | 1 | 18 | |||
24 | 21 | Marek Kolczok Janusz Wituszyński | 5.0 4.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -16.30 | 1 | 16 | ||
25 | 26 | Jerzy Jędrzejec Roman Łacina | 3.0 | SL NZ | -22.16 | 1 | 14 | |||
26 | 7 | Roman Kościelny Edward Warecki | 3.0 3.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | -32.42 | 1 | 12 | ||
27 | 15 | Andrzej Odrobiński Krzysztof Sieradzki | 0.5 2.0 | SL | -33.85 | 1 | 10 | |||
28 | 32 | Józef Kowalik Zbigniew Słaby | 1.5 7.0 | SL | IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE | -36.63 | 1 | 8 | ||
29 | 11 | Marcin Matyszkiewicz Ireneusz Płocha | 3.0 4.0 | SL | -49.87 | 1 | 6 | |||
30 | 9 | Ireneusz Sapota Janusz Hetmańczyk | 4.0 1.5 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -65.67 | 1 | 4 | ||
31 | 27 | Genowefa Hanusiak Henryk Hanusiak | | NZ | -79.26 | 1 | 2 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-12-04 o 22:17:09