Mityng Barbórkowy 2016 Turniej na impy | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik | PKL | |||
1 | 4 | Robert Gruszka Paweł Korombel | 3.0 5.0 | SL | GKS Piast IV - Silesia IV Gliwice | 52.08 | 27 | 55 | |
2 | 18 | Zbigniew Tymków Stanisław Drabczyk | 12.0 5.0 | SL | CKS Czeladź | 46.88 | 24 | 51 | |
3 | 26 | Jerzy Radomski Stefan Osadnik | 12.0 9.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 42.85 | 20 | 47 | |
4 | 11 | Edwin Szenkelbach Andrzej Staszek | 9.0 5.0 | SL | PREMONT Senior Impas Katowice | 41.52 | 17 | 44 | |
5 | 29 | Tomasz Pawełczyk Michał Kaleta | 2.5 2.5 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | 41.50 | 14 | 42 | |
6 | 21 | Jan Styczyński Michał Haczewski | 5.0 5.0 | SL | IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE | 39.22 | 10 | 40 | |
7 | 15 | Adam Żmudziński Marek Witek | 24.0 21.0 | DS PK | Carlo Bossi Parfumes Nisko | 38.07 | 7 | 38 | |
8 | 25 | Tadeusz Parylak Wojciech Czekaj | 5.0 3.0 | SL | 26.77 | 6 | 36 | ||
9 | 28 | Halina Kaleta Grzegorz Kaleta | 7.0 7.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 21.96 | 5 | 34 | |
10 | 30 | Ewa Sobolewska Tomasz Kłys | 13.0 5.0 | LD WP | INWIT Pabianice GRICON STARKA Poznań | 20.33 | 4 | 32 | |
11 | 12 | Wiesław Frąckowiak Wacław Mizera | 2.0 3.0 | SL | IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE | 19.62 | 4 | 30 | |
12 | 17 | Aleksander Drabczyk Roman Muszyński | 2.5 1.5 | SL | CKS Czeladź | 19.42 | 3 | 28 | |
13 | 24 | Stanisław Adamczyk Jacek Radomski | 7.0 9.0 | SL OP | PREMONT Senior Impas Katowice TriVita | 14.81 | 3 | 26 | |
14 | 2 | Michał Wróbel Agnieszka Pietrzyk | 5.0 4.0 | OP | TriVita | 14.35 | 2 | 24 | |
15 | 31 | Adrian Bakalarz Krzysztof Śliwoń | 5.0 13.0 | SL | KONSTANTA Bielsko-Biała PONAR SILESIA | 9.28 | 2 | 22 | |
16 | 20 | Roman Zwonek Janusz Hetmańczyk | 4.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | 8.10 | 1 | 20 | |
17 | 32 | Stefan Kowalczyk Ireneusz Kowalczyk | 18.0 21.0 | SL | TB SILESIA II - Diamond Gliwice PONAR SILESIA | 6.39 | 18 | ||
18 | 7 | Bogdan Chycki Stanisław Pawłowski | 4.0 3.0 | SL DS | 4.58 | 16 | |||
19 | 27 | Rudolf Zając Andrzej Bacik | 11.0 9.0 | SL | 1.12 | 14 | |||
20 | 23 | Tadeusz Biskup Jan Stachowski | 5.0 4.0 | SL | PREMONT Senior Impas Katowice | 0.85 | 13 | ||
21 | 1 | Zbigniew Mącior Jerzy Skwark | 18.0 13.0 | SL | KONSTANTA Bielsko-Biała | -7.81 | 12 | ||
22 | 22 | Tomasz Szymczyk Henryk Kopernok | 3.0 5.0 | SL | -10.12 | 11 | |||
23 | 10 | Eryk Hamerski Leopold Przygoda | 2.5 4.0 | OP | RSB 2 Racibórz RSB Racibórz | -16.08 | 10 | ||
24 | 13 | Zdzisław Urbańczyk Marek Kolczok | 7.0 4.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE TCK Tarnowskie Góry | -22.72 | 9 | ||
25 | 8 | Janusz Wacławczyk Stanisław Gęga | 1.5 2.5 | SL | -32.89 | 8 | |||
26 | 5 | Władysław Rosikoń Alicja Rosikoń | 0.5 | SL | -34.44 | 7 | |||
27 | 6 | Ewa Rosikoń Jerzy Kubica | | -38.98 | 6 | ||||
28 | 3 | Marek Kozdrach Jerzy Ujma | 4.0 12.0 | OP | TriVita | -40.26 | 5 | ||
29 | 19 | Kamil Czerny Grzegorz Leśniak | | -48.14 | 4 | ||||
30 | 14 | Wojciech Wnętrzak Jerzy Niemiec | 2.0 5.0 | SL | GKS Piast II Gliwice DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | -49.26 | 3 | ||
31 | 9 | Michał Bąk Barbara Larysz | 2.5 2.5 | OP | RSB Racibórz | -64.08 | 2 | ||
32 | 16 | Paweł Leśniak Paweł Wnuk | | -92.94 | 1 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2016-12-03 o 2:37:35 PM