Turniej nr 22. Brzeziny Śląskie 30.01.2018r.

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynikPKLPDF
 132Mieczysław Antosz
Dietmar Warzecha
2.5
5.0
SLTCK Tarnowskie Góry 66.101272
 24Józef Kowalik
Zbigniew Słaby
1.0
7.0
SL  46.031168
 329Henryk Grządziel
Stanisław Fangor
13.0
13.0
SLPONAR SILESIA Katowice
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
41.68964
 49Roman Muszyński
Aleksander Drabczyk
2.0
3.0
SL 
CKS Czeladź
34.05860
 520Jacek Radomski
Andrzej Hermansdorfer
9.0
7.0
OP
SL
JKBS Jastrzębie Zdrój
BUKS MDK MOSM I Bytom
27.71758
 62Bogdan Nazarewicz
Janusz Reich
4.0
3.0
SL  24.18556
 712Jerzy Jędrzejec
Janusz Hetmańczyk
3.0
1.0
SL 
DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
19.52454
 826Janusz Wituszyński
Marek Kolczok
4.0
4.0
SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
TCK Tarnowskie Góry
18.18352
 923Zbigniew Tymków
Jan Sobol
12.0
9.0
SLCKS Czeladź
 
15.48350
 1022Karol Ruszkiewicz
Jerzy Radomski
5.0
12.0
LD
SL
LKS Piast Sieradz
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
14.39248
 1117Genowefa Hanusiak
Henryk Hanusiak
 
 
NZ  14.15246
 1210Piotr Woźniak
Andrzej Wojnarowski
5.0
7.0
OPWIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń 12.42244
 137Krzysztof Gaweł
Stefan Osadnik
5.0
9.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
7.43242
 1430Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SLTCK Tarnowskie Góry 6.38140
 1513Janusz Pisarek
Stanisław Drabczyk
7.0
5.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
4.55138
 1621Jerzy Lewkowicz
Ireneusz Płocha
 
4.0
NZ
SL
  3.17136
 171Krzysztof Tomsia
Michał Kaleta
9.0
3.0
SL 
BUKS MDK MOSM I Bytom
2.90134
 185Andrzej Maszczyszyn
Krzysztof Łazikiewicz
11.0
2.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
1.27 32
 196Bogdan Chycki
Andrzej Odrobiński
4.0
 
SL  0.67 30
 2033Emil Borzyński
Ewa Borzyńska
1.5
 
SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE 0.29 28
 2219Ryszard Samojedny
Herbert Wróbel
1.5
3.0
SL  -0.73 24
 233Rudolf Zając
Tadeusz Biskup
11.0
5.0
SL 
PONAR SILESIA Katowice
-2.49 22
 2427Krystian Wonchała
Marek Krzypkowski
2.0
 
SL
NZ
DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
-3.56 20
 2534Marek Konina
Józef Ulfik
 
 
NZ  -3.94 18
 2624Krzysztof Śliwoń
Tomasz Pawełczyk
13.0
3.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom -5.75 16
 2714Stanisław Gęga
Janusz Wacławczyk
2.5
1.5
SL  -14.21 14
 2811Jerzy Niewodowski-Furowicz
Danuta Sochacka-Kucharczyk
2.5
2.0
SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
-18.11 12
 2925Janusz Kanwiszer
Roman Łacina
 
 
NZ  -26.35 10
 3016Henryk Mizerkiewicz
Edward Warecki
1.0
3.0
SL 
DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
-27.98 8
 318Henryk Leśniak
Alfred Figiel
3.0
3.0
SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE -45.48 6
 3228Jan Synowiec
Jerzy Niemiec
4.0
5.0
SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE -52.54 4
 3315Grzegorz Walczewski
Dominik Caus
1.5
1.5
SLBUKS MDK MOSM II Bytom -54.08 2
 3431Ireneusz Sapota
Henryk Barański
4.0
3.0
SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
-57.32  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-01-30 o 23:46:34