Turniej nr 1. Brzeziny Śląskie 06.02.2018r.

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 124Renata Koszowska
Zbigniew Koszowski
4.0
5.0
SL  59.621266
 214Stanisław Fangor
Henryk Grządziel
13.0
13.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
PONAR SILESIA Katowice
59.361162
 39Jerzy Jędrzejec
Janusz Hetmańczyk
3.0
1.0
SL 
DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
56.84958
 47Zbigniew Słaby
Stanisław Pawłowski
7.0
3.0
SL  56.76854
 51Krzysztof Gaweł
Krzysztof Tomsia
5.0
9.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
56.72652
 630Krzysztof Śliwoń
Tomasz Pawełczyk
13.0
3.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 55.86450
 75Krystian Wonchała
Marek Krzypkowski
2.0
 
SL
NZ
DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
55.25348
 827Janusz Wituszyński
Marek Kolczok
4.0
4.0
SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
TCK Tarnowskie Góry
53.79346
 910Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SLTCK Tarnowskie Góry 53.15244
 1016Jerzy Niewodowski-Furowicz
Danuta Sochacka-Kucharczyk
2.5
2.0
SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
52.28242
 1118Angelika Lechowska
Karol Ruszkiewicz
3.0
5.0
LDLKS Piast Sieradz 52.14240
 1221Michał Witkowski
Jacek Radomski
4.0
9.0
OPJKBS Jastrzębie Zdrój 51.88238
 1325Jan Synowiec
Jerzy Niemiec
4.0
5.0
SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE 51.50136
 1411Anna Pasek
Jacek Pasek
4.0
4.0
SLTCK Tarnowskie Góry 51.46134
 1528Ireneusz Sapota
Henryk Barański
4.0
3.0
SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
51.01132
 1626Jan Sobol
Zbigniew Tymków
9.0
12.0
SL 
CKS Czeladź
50.83 30
 1717Tadeusz Bożek
Jerzy Cebo
0.5
3.0
SL
WP
 
Ziemowit II Złotów
49.61 28
 186Mieczysław Antosz
Dietmar Warzecha
2.5
5.0
SLTCK Tarnowskie Góry 48.85 26
 1913Bogdan Nazarewicz
Janusz Reich
4.0
3.0
SL  48.09 24
 2022Bogdan Chycki
Jerzy Lewkowicz
4.0
 
SL
NZ
  47.96 22
 2123Emil Borzyński
Ewa Borzyńska
1.5
 
SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE 47.89 20
 224Roman Ochot
Leonard Lewicki
4.0
3.0
SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
47.37 18
 2315Aleksander Drabczyk
Roman Muszyński
3.0
2.0
SLCKS Czeladź
 
46.31 16
 2429Janusz Kanwiszer
Roman Łacina
 
 
NZ  45.81 14
 2519Marek Konina
Józef Ulfik
 
 
NZ  44.18 12
 2612Jerzy Radomski
Janusz Pisarek
12.0
7.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 43.78 10
 273Ryszard Samojedny
Herbert Wróbel
1.5
3.0
SL  43.56 8
 282Rudolf Zając
Tadeusz Biskup
11.0
5.0
SL 
PONAR SILESIA Katowice
42.31 6
 2920Edward Warecki
Roman Kościelny
3.0
3.0
SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE 40.06 4
 308Henryk Leśniak
Alfred Figiel
3.0
3.0
SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE 36.55 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-02-08 o 16:52:39