Turniej nr 5. Brzeziny Śląskie 06.03.2018r.

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 15Andrzej Maszczyszyn
Henryk Grządziel
11.0
13.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
PONAR SILESIA Katowice
62.611270
 219Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
5.0
5.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 61.911166
 326Zbigniew Tymków
Jan Sobol
12.0
9.0
SLCKS Czeladź
 
61.06962
 411Roman Muszyński
Aleksander Drabczyk
2.0
3.0
SL 
CKS Czeladź
59.25858
 523Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
7.0
9.0
SL
OP
PONAR SILESIA Katowice
JKBS Jastrzębie Zdrój
59.12656
 63Tomasz Pawełczyk
Krzysztof Śliwoń
3.0
13.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 57.96554
 715Jerzy Radomski
Stanisław Fangor
12.0
13.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 54.55352
 816Janusz Pisarek
Krzysztof Gaweł
7.0
5.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 54.37350
 91Michał Kaleta
Krzysztof Tomsia
3.0
9.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom
 
54.11248
 1025Janusz Kanwiszer
Roman Łacina
 
 
NZ  53.81246
 112Rudolf Zając
Tadeusz Biskup
11.0
5.0
SL 
PONAR SILESIA Katowice
53.22244
 1231Mieczysław Antosz
Dietmar Warzecha
2.5
5.0
SLTCK Tarnowskie Góry 53.10242
 1317Andrzej Odrobiński
Jerzy Lewkowicz
 
 
SL
NZ
  52.76140
 1412Jerzy Jędrzejec
Janusz Hetmańczyk
3.0
1.0
SL 
DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
52.48138
 1532Janusz Wituszyński
Marek Kolczok
4.0
4.0
SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
TCK Tarnowskie Góry
51.36136
 169Ewa Borzyńska
Emil Borzyński
 
1.5
SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE 51.28134
 1718Genowefa Hanusiak
Henryk Hanusiak
 
 
NZ  50.31 32
 1824Jan Synowiec
Jerzy Niemiec
4.0
5.0
SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE 50.16 30
 1929Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SLTCK Tarnowskie Góry 50.15 28
 2027Roman Kościelny
Edward Warecki
3.0
3.0
SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE 49.57 26
 2114Stanisław Gęga
Janusz Wacławczyk
2.5
1.5
SL  47.49 24
 2220Stanisław Pawłowski
Krzysztof Sieradzki
3.0
2.0
SL  46.42 22
 237Edward Ciesielski
Stefan Osadnik
3.0
9.0
OP
SL
WPUSTKA Opole
 
45.37 20
 248Henryk Leśniak
Alfred Figiel
3.0
3.0
SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE 44.71 18
 2513Ireneusz Sapota
Henryk Barański
4.0
3.0
SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
44.24 16
 2628Marek Krzypkowski
Krystian Wonchała
 
2.0
NZ
SL
 
DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
43.59 14
 276Józef Kowalik
Zbigniew Słaby
1.0
7.0
SL  41.75 12
 2830Ryszard Janiszewski
Henryk Mizerkiewicz
2.5
1.0
SL  41.39 10
 2910Ireneusz Płocha
Bogdan Chycki
4.0
4.0
SL  40.06 8
 3021Tadeusz Bożek
Wojciech Cebo
0.5
 
SL
NZ
  39.50 6
 314Jerzy Niewodowski-Furowicz
Danuta Sochacka-Kucharczyk
2.5
2.0
SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
37.46 4
 3222Jan Styczyński
Anna Stelmach
5.0
 
SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
 
35.64 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-03-10 o 11:03:23