Turniej nr 6. Brzeziny Śląskie 13.03.2018r.

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynikPKLPDF
 119Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SLTCK Tarnowskie Góry 56.461362
 218Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
7.0
9.0
SL
OP
PONAR SILESIA Katowice
JKBS Jastrzębie Zdrój
39.301158
 324Zbigniew Tymków
Janusz Pisarek
12.0
7.0
SLCKS Czeladź
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
36.961054
 428Dietmar Warzecha
Mieczysław Antosz
5.0
2.5
SLTCK Tarnowskie Góry 34.03850
 51Krzysztof Tomsia
Michał Kaleta
9.0
3.0
SL 
BUKS MDK MOSM I Bytom
29.95648
 66Jerzy Jędrzejec
Janusz Hetmańczyk
3.0
1.0
SL 
DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
22.30446
 714Stanisław Gęga
Janusz Wacławczyk
2.5
1.5
SL  20.88344
 810Jerzy Niemiec
Jan Synowiec
5.0
4.0
SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE 19.90342
 922Andrzej Odrobiński
Ireneusz Płocha
 
4.0
SL  13.47240
 105Andrzej Maszczyszyn
Henryk Grządziel
11.0
13.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
PONAR SILESIA Katowice
8.23238
 1111Stanisław Fangor
Jerzy Radomski
13.0
12.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 4.78236
 124Adam Ziętek
Zdzisław Małek
4.0
9.0
SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
BUKS MDK MOSM II Bytom
3.39134
 1316Krystian Wonchała
Marek Krzypkowski
2.0
 
SL
NZ
DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
1.53132
 1423Krzysztof Sieradzki
Stanisław Pawłowski
2.0
3.0
SL  -0.76130
 1512Rudolf Zając
Tadeusz Biskup
11.0
5.0
SL 
PONAR SILESIA Katowice
-2.44 28
 1617Zbigniew Słaby
Józef Kowalik
7.0
1.0
SL  -5.97 26
 173Roman Muszyński
Aleksander Drabczyk
2.0
3.0
SL 
CKS Czeladź
-10.68 24
 1825Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPRSB 2 Racibórz -11.48 22
 197Janusz Wituszyński
Stefan Osadnik
4.0
9.0
SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
-13.93 20
 202Edward Ciesielski
Krzysztof Borejsza
3.0
1.5
OP
SL
WPUSTKA Opole
 
-14.98 18
 218Henryk Leśniak
Alfred Figiel
3.0
3.0
SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE -15.78 16
 2221Krzysztof Śliwoń
Marek Skulimowski
13.0
5.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom -16.45 14
 2326Janusz Kanwiszer
Roman Łacina
 
 
NZ  -19.60 12
 2415Bartosz Biernacki
Michał Sikora
 
2.0
NZ
SL
 
DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
-26.73 10
 2513Roman Kościelny
Edward Warecki
3.0
3.0
SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE -31.27 8
 269Krzysztof Gaweł
Karol Ruszkiewicz
5.0
5.0
SL
LD
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
LKS Piast Sieradz
-32.83 6
 2727Genowefa Hanusiak
Henryk Hanusiak
 
 
NZ  -36.57 4
 2820Ryszard Samojedny
Herbert Wróbel
1.5
3.0
SL  -51.72 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-03-13 o 23:12:04