Turniej Brzeziny 29.08.2017 r.

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKLPDF
 111Rudolf Zając
Tadeusz Biskup
11.0
5.0

SLTB Silesia Gliwice
PREMONT Senior Impas Katowice
67.231364
 21Ryszard Łazikiewicz
Krzysztof Śliwoń
7.0
13.0

SLSINGLETON ŚLĄSK
PONAR SILESIA
59.121160
 326Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
5.0
5.0
 
 
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 56.321056
 416Bogdan Nazarewicz
Janusz Kanwiszer
4.0
 

 
SL
DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
56.10852
 510Jerzy Jędrzejec
Janusz Hetmańczyk
3.0
1.0

SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE 55.39650
 617Mirosław Zieliński
Andrzej Bacik
13.0
9.0
 
SLGKS Piast III - Silesia III Gliwice
SINGLETON ŚLĄSK
54.53448
 720Krystian Wonchała
Marek Krzypkowski
2.0
 

 
SL
DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
54.51346
 812Jerzy Radomski
Stanisław Fangor
12.0
13.0

SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 52.45344
 929Stefan Osadnik
Alfred Bartkowiak
9.0
5.0

SLSINGLETON ŚLĄSK 52.23242
 102Zbigniew Tymków
Jan Sobol
12.0
9.0

SLCKS Czeladź
TB Silesia Gliwice
51.81240
 1121Krzysztof Gawędzki
Tomasz Baran
5.0
3.0

SL  51.44238
 1225Jacek Radomski
Karol Ruszkiewicz
9.0
5.0
 
 
SL
LD
 
LKS Piast Sieradz
51.31236
 137Jan Szagała
Bogusława Szagała
5.0
4.0

KS 
OPRSM CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 51.30134
 145Andrzej Maszczyszyn
Krzysztof Gaweł
11.0
5.0

 
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 50.80132
 156Marek Konina
Józef Ulfik
 
 
 
 
   50.50130
 1618Dominik Kaszowski
Henryk Grządziel
3.0
13.0

KP
SL
Jantar Toruń
PREMONT Senior Impas Katowice
50.41 28
 1713Krystyna Urbańczyk
Wiesław Urbańczyk
0.5
0.5

 
SL  50.10 26
 188Henryk Leśniak
Roman Łacina
3.0
 

 
SL
DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
48.81 24
 1928Mieczysław Antosz
Edward Ciesielski
2.5
3.0

SL
OP
TCK Tarnowskie Góry
LABTAR Tarnów Opolski
47.82 22
 2023Krzysztof Sieradzki
Jerzy Lewkowicz
2.0
 

 
SL
  47.61 20
 2124Janusz Wituszyński
Marek Kolczok
4.0
4.0
 
SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
TCK Tarnowskie Góry
46.94 18
 224Nataliya Koshcheyeva
Janusz Wacławczyk
1.5
1.5
KS 
PD
SL
Pagonya Mińsk
TB Silesia Gliwice
46.77 16
 239Edward Warecki
Herbert Wróbel
3.0
3.0

SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
46.05 14
 2430Andrzej Odrobiński
Józef Kowalik
 
1.0

SLSINGLETON ŚLĄSK 45.88 12
 2527Jacek Pasek
Anna Pasek
4.0
4.0
 
SLTCK Tarnowskie Góry 45.46 10
 263Aleksander Drabczyk
Roman Muszyński
3.0
2.0

SLCKS Czeladź
SINGLETON ŚLĄSK
45.40 8
 2719Adam Ziętek
Jerzy Niemiec
4.0
5.0

SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
44.64 6
 2814Janusz Pisarek
Stanisław Drabczyk
7.0
5.0
 
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
TB Silesia Gliwice
41.78 4
 2922Andrzej Badanko
Jan Podsiadły
 
 
 
 
   38.05 2

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-08-30 o 2:05:20 AM