XLVI Turniej o Puchar Śnieżnego Płatka, 19.02.2017

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKL
 167Patryk Kuczera-Dyga
Andrzej Hermansdorfer
5.0
7.0
 
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 63.10100
 219Jarosław Gąsiorowski
Marek Tekieli
13.0
7.0
 
 
MA
LU
Autostrada Eksploatacja & 2S Media
SINGLETON Lublin
62.2095
 3102Artur Wójcik
Andrzej Aleksandrzak
12.0
13.0
 
WPUKB KLEKS Szamotuły 60.0090
 451Andrzej Skotniczny
Marek Skotniczny
9.0
7.0
 
 
OPMULTI Opole 58.7186
 569Krystian Wonchała
Emil Borzyński
2.0
1.5

SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE 58.3582
 699Jerzy Skwark
Zbigniew Mącior
13.0
18.0
 
SLKONSTANTA Bielsko-Biała 57.8578
 798Paweł Mierniczek
Wojciech Sułek
7.0
5.0
 
 
SLGKS Piast II Gliwice 57.6073
 824Aleksander Drabczyk
Roman Muszyński
2.5
2.0

SLCKS Czeladź
SINGLETON ŚLĄSK
57.5869
 990Roman Zabłocki
Ryszard Jakubowski
5.0
11.0

OPKB Rodło Opole 57.0865
 1076Krzysztof Góra
Michał Wróbel
7.0
5.0
 
 
OPTriVita 56.9161
 1192Janusz Kościelny
Piotr Walczak
9.0
21.0
 
WPUKB KLEKS Szamotuły
CONSUS Kalisz
56.8557
 1235Przemysław Saliński
Mariusz Ilnicki
7.0
5.0
 
 
DSStow.BONA FIDE Świebodzice 56.6253
 1339Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
7.0
5.0
 
 
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 56.6049
 1414Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
4.0

DSTermet KS AZS Wratislavia VIII WR 56.5744
 1517Marek Bałdysz
Janusz Staniów
13.0
5.0

DSKS Turbo FLY BACK Wrocław
KBS Kolejarz Wrocław
56.5240
 1643Andrzej Jurkiewicz
Longin Bartnik
4.0
7.0
 
OPMULTI Opole 56.4836
 1782Marek Witek
Jarosław Figlus
21.0
13.0

 
PK
SL
Carlo Bossi Parfumes Nisko
TB Silesia I Gliwice
56.3732
 1825Jacek Radomski
Krzysztof Śliwoń
9.0
13.0
 
OP
SL
TriVita
PONAR SILESIA
56.2728
 1936Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
5.0

SLCKS Czeladź
TB Silesia Gliwice
56.1524
 2070Janusz Pisarek
Jerzy Radomski
7.0
12.0
 
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 55.8220
 2165Jarosław Łaszczuk
Grzegorz Dziębowski
5.0
7.0
 
 
LDLKS Piast Sieradz 55.6620
 2234Krzysztof Chmiel
Eugeniusz Zalewski
4.0
7.0
 
SLZTB 7TREFL Zawiercie 55.3519
 23103Zofia Bałdysz
Cathy Bałdysz
4.0
17.0
KJ 
DSObjectivity KS AZS Wratislavia III WR 55.2818
 2427Andrzej Sładki
Stanisław Adamczyk
9.0
7.0

SLSINGLETON ŚLĄSK
PREMONT Senior Impas Katowice
54.7718
 2542Maciej Janeczko
Adrian Bakalarz
7.0
5.0
 
 
OP
SL
JOCKER Oświęcim
KONSTANTA Bielsko-Biała
54.6917
 2666Piotr Woźniak
Andrzej Wojnarowski
5.0
7.0

OPWIELUNSKI DOM KULTURY 54.0016
 2772Arkadiusz Poziemski
Piotr Banaś
2.0
1.5

DSKS AZS Wratislavia XV WR 53.8615
 2857Jacek Ruszkarski
Ryszard Chmielewski
 
 
 
 
   53.6515
 2940Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
9.0
12.0

DSStow.BONA FIDE Świebodzice 53.6014
 30101Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0

 
SLTCK Tarnowskie Góry 53.3213
 3113Bogdan Leśniak
Marek Rzeszutek
5.0
5.0

 
DSTermet KS AZS Wratislavia VIII WR 53.3013
 3253Stanisław Wachel
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0

DSMKS Zakrzów Wrocław 53.2212
 3315Jacek Młyńczyk
Robert Księżopolski
13.0
4.0

MP
DS
TS Wisła Kraków
KS AZS Wratislavia XVI WR
53.1411
 3411Ryszard Kiełczewski
Adam Żmudziński
18.0
24.0

SL
DS
KONSTANTA Bielsko-Biała
KS AZS Wratislavia WR
52.8810
 3580Błażej Bzowski
Ireneusz Płocha
 
4.0
 

SL
 
SINGLETON ŚLĄSK
52.4410
 3686Bernard Broda
Kajetan Olewicz
5.0
7.0

 
OPMICHALAK Kolonowskie 52.369
 3793Aida Wójcik
Maciej Macewicz
1.5
7.0
KS 
 
OP 
MICHALAK Kolonowskie
52.338
 3849Marek Kozik
Wojciech Szuba
4.0
2.5
 
 
SLZTB 7TREFL Zawiercie 52.308
 3950Jan Pudlik
Marek Nicieja
9.0
5.0
 
 
SLGKS Piast I Gliwice 52.307
 4087Mikołaj Taczewski
Ryszard Tkacz
15.0
 
 
 
SL
Mikołaj
 
52.206
 4185Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
9.0
13.0
 
 
SLGKS Piast III - Silesia III Gliwice 52.165
 4260Marek Tkaczyk
Andrzej Biernacki
3.0
4.0

LD
SL
  51.595
 4394Adam Klimala
Stanisław Szczepański
11.0
5.0

OPPOMOLOGIA Prószków
BLOTKA Dobrodzień
51.354
 4491Stefan Kowalczyk
Andrzej Bacik
18.0
9.0

SLTB Silesia II - Diamond Gliwice
SINGLETON ŚLĄSK
51.083
 4532Tomasz Skowron
Zbigniew Durczyński
2.0
2.0
 
 
SLGKS Piast I Gliwice 50.653
 4644Roman Goszcz
Jacek Michalski
5.0
3.0
 
 
OP
SL
JOCKER Oświęcim
SINGLETON ŚLĄSK
50.602
 4771Janusz Paliwoda
Dariusz Sołtysik
4.0
1.5
 
 
SLZTB 7TREFL Zawiercie 50.561
 4862Krzysztof Malejka
Jerzy Wiszniewski
 
5.0

OPMKS Strzelce Opolskie 50.48 
 4984Tomasz Walania
Andrzej Huńka
4.0
4.0
 
 
OPZAWSZE RAZEM Kluczbork 50.12 
 5078Tomasz Czajer
Zbigniew Papierniak
12.0
13.0
 
 
SL 
TB Silesia I Gliwice
49.80 
 5146Michał Bąk
Leopold Przygoda
2.5
4.0

OPRSB Racibórz 49.45 
 5252Zdzisław Małek
Krzysztof Zieliński
9.0
7.0

SLBUKS MDK MOSM I Bytom
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
49.13 
 5331Krzysztof Bukowski
Andrzej Keller
1.0
2.0
 
LD  49.12 
 5445Jarosław Piątkowski
Maciej Rochowicz
1.0
5.0
 
 
LD
DS
 
Termet KS AZS Wratislavia VIII WR
48.97 
 5520Piotr Klubiński
Marcin Motykiewicz
9.0
3.0

DSTermet KS AZS Wratislavia VIII WR
KS Gwardia I Wrocław
48.52 
 5658Marek Jezierzański
Marek Benda
4.0
4.0
 
 
OPPIAST BPEC Brzeg 48.45 
 5730Adam Motyka
Karol Kałuziński
3.0
5.0
 
 
LDWtórmex Radomsko 48.27 
 5874Jan Stachowski
Tadeusz Biskup
4.0
5.0

SLSINGLETON ŚLĄSK
PREMONT Senior Impas Katowice
48.24 
 59104Waldemar Szelka
Roman Grzelak
9.0
15.0
 
 
OP
DS
MULTI Opole
KS AZS Wratislavia I WR
48.19 
 6023Krystyna Wąchała
Tomasz Baranowski
2.0
5.0

OPDAMA KIER Opole
 
47.88 
 6137Eugeniusz Konik
Kazimierz Pinkosz
4.0
4.0
 
OPBLOTKA Dobrodzień
ZAWSZE RAZEM Kluczbork
47.70 
 6268Jan Skoczylas
Augustyn Ślesiński
1.5
1.5

OPSM Przyszłość Kluczbork 47.34 
 6389Mariusz Maruszczyk
Jan Styczyński
2.0
5.0
 
SL 
IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
47.27 
 6455Stanisław Górski
Kazimierz Konefał
5.0
4.0

OP
WM
BLOTKA Dobrodzień
ZORRO-17 Olsztyn
47.22 
 6573Janusz Natorski
Ryszard Cieślik
4.0
2.0
 
 
MPJ&J Kraków
Lajkonik Kraków
46.56 
 6647Zbigniew Owczarek
Józef Ulfik
2.5
 

 
OP
  46.54 
 6763Zbigniew Koszowski
Renata Koszowska
5.0
4.0

SL  46.24 
 6896Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
21.0
4.0

SLPONAR SILESIA
TB Silesia II - Diamond Gliwice
46.20 
 6929Rafał Gregorowicz
Grzegorz Sokołowski
2.5
4.0
 
 
DS
KP
Termet KS AZS Wratislavia VIII WR
Chemik II Bydgoszcz
45.97 
 7097Filip Szota
Edmund Gabryś
0.5
5.0
 
SLGKS Piast IV - Silesia IV Gliwice
GKS Piast III - Silesia III Gliwice
45.82 
 7112Stefan Osadnik
Robert Cimr
9.0
7.0

 
SL 
PREMONT Senior Impas Katowice
45.78 
 7283Edward Ciesielski
Adam Ziętek
3.0
3.0

OP
SL
LABTAR Tarnów Opolski
IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
45.73 
 7326Jerzy Niemiec
Krzysztof Kalita
5.0
5.0

 
SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE 45.05 
 7479Ireneusz Sapota
Jan Synowiec
4.0
4.0

SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE 44.60 
 7533Zbigniew Kowalczyk
Bronisław Mazur
5.0
5.0

OPZAWSZE RAZEM Kluczbork 44.10 
 7677Józef Kowalik
Zbigniew Słaby
0.5
5.0

SLSINGLETON ŚLĄSK 43.99 
 7722Jan Szynczewski
Krzysztof Han
 
2.0

LDDK Lokator Zduńska Wola
LKS Piast Sieradz
43.78 
 7875Zdzisław Wojtynia
Marek Kowalski
3.0
 

 
SL
  43.66 
 7954Bogdan Lipczak
Włodzimierz Pocztowski
7.0
7.0

OPWIELUNSKI DOM KULTURY 43.27 
 8064Adam Esnekier
Jan Świątkowski
7.0
9.0

SLTB Silesia Gliwice 43.12 
 8148Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
KS 
OPRSM CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 42.89 
 8281Joanna Jakubowska
Henryk Najgebauer
 
 
KS 
 
SLUTW Lubliniec 42.87 
 8338Tadeusz Karpik
Eugeniusz Fijałkowski
4.0
 
 
 
LD
  42.79 
 8495Grzegorz Leśniak
Paweł Leśniak
 
 
 
 
   42.27 
 8588Emil Otrembka
Ryszard Kubica
3.0
0.5

OPBLOTKA Dobrodzień
 
42.17 
 8616Zdzisław Krzemiński
Tomasz Gąsior
12.0
 

SLGKS Piast III - Silesia III Gliwice 41.78 
 8718Waldemar Maciejewski
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
3.0
2.0
 
MPCARDA Kraków 41.78 
 8841Zdzisława Owczarek
Jolanta Helmich
 
 
 
 
   41.50 
 8921Hanna Chałupnik
Roman Gniazdowski
2.5
1.5
KN 
OPLABTAR Tarnów Opolski
SM Przyszłość Kluczbork
40.74 
 9059Tadeusz Kois
Artur Głowacki
1.5
1.5

 
SLTriVita II Jastrzębie-Zdrój 40.17 
 91100Kamil Czerny
Paweł Wnuk
 
 
 
 
   40.12 
 9228Andrzej Owczarek
Andrzej Kazimierowicz
4.0
3.0
 
OPBLOTKA Dobrodzień 39.37 
 9356Janusz Struzik
Roman Wąchała
1.5
1.5

 
OPDAMA KIER Opole 37.86 
 9461Barbara Larysz
Eryk Hamerski
2.5
2.5
KS 
OPRSB Racibórz
RSB 2 Racibórz
34.86 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-02-19 o 17:05:13