Gwarki Tarnogórskie 09.09.2017r.

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 125Artur Guła
Zbigniew Guła
15.0
13.0
SLPONAR SILESIA 66.0726130
 232Mikołaj Taczewski
Paweł Mierniczek
15.0
7.0
SLMikołaj
GKS Piast II Gliwice
65.3223123
 324Joanna Taczewska
Janusz Krawczyk
12.0
4.0
SLMikołaj 59.9721117
 438Patryk Kuczera-Dyga
Andrzej Hermansdorfer
5.0
7.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 59.4918111
 59Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SLTCK Tarnowskie Góry 57.6115106
 614Andrzej Wojnarowski
Sławomir Wiszniewski
7.0
4.0
OPWIELUNSKI DOM KULTURY
MKS Strzelce Opolskie
57.4113101
 77Jan Stachowski
Tadeusz Biskup
4.0
5.0
SLSINGLETON ŚLĄSK
PREMONT Senior Impas Katowice
56.731096
 819Marek Skulimowski
Ryszard Łazikiewicz
5.0
7.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom
SINGLETON ŚLĄSK
56.16792
 930Krzysztof Gawędzki
Tomasz Baran
5.0
3.0
SL  55.42688
 105Eryk Hamerski
Maciej Sachs
2.5
1.0
OPRSB 2 Racibórz
RKBS Rydułtowy
55.07585
 1116Krzysztof Kalita
Jerzy Niemiec
5.0
5.0
SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE 54.72582
 1211Julian Lassota
Edmund Gabryś
12.0
5.0
SLGKS Piast III - Silesia III Gliwice 54.45479
 131Dietmar Warzecha
Zdzisław Urbańczyk
5.0
7.0
SLTCK Tarnowskie Góry
DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
53.96476
 1422Zdzisław Małek
Krzysztof Zieliński
9.0
7.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
53.22373
 1533Wojciech Wnętrzak
Jerzy Prijma
2.0
5.0
SLGKS Piast II Gliwice
TCK Tarnowskie Góry
53.19370
 1615Janusz Wituszyński
Marek Kolczok
4.0
4.0
SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
TCK Tarnowskie Góry
52.48267
 1737Stefan Osadnik
Paweł Korombel
9.0
5.0
SLSINGLETON ŚLĄSK
GKS Piast IV - Silesia IV Gliwice
51.82264
 1810Halina Samborek
Wacław Mizera
2.0
3.0
MP
SL
 
IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
50.91161
 1917Krzysztof Gaweł
Mirosław Zieliński
5.0
13.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
GKS Piast III - Silesia III Gliwice
49.02158
 2029Tomasz Gąsior
Zdzisław Krzemiński
0.5
12.0
SLGKS Piast III - Silesia III Gliwice 48.59 55
 214Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPRSM CHEMIK Kędzierzyn-Koźle 48.49 52
 2228Krzysztof Tomsia
Krzysztof Śliwoń
9.0
13.0
SLPONAR SILESIA 48.01 49
 2313Stanisław Adamczyk
Henryk Grządziel
7.0
13.0
SLPREMONT Senior Impas Katowice 47.89 46
 2420Andrzej Bacik
Rudolf Zając
9.0
11.0
SLSINGLETON ŚLĄSK
TB Silesia Gliwice
47.83 43
 2526Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
3.0
OPRSB Racibórz 47.02 40
 262Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
1.5
2.5
SLTB Silesia Gliwice
SINGLETON ŚLĄSK
47.00 37
 278Michał Kaleta
Mieczysław Antosz
3.0
2.5
SLBUKS MDK MOSM I Bytom
TCK Tarnowskie Góry
46.88 34
 2821Eugeniusz Zalewski
Krzysztof Chmiel
9.0
4.0
SLZTB 7TREFL Zawiercie 45.12 31
 2934Maciej Janeczko
Jacek Szczerbowski
7.0
7.0
OPJOCKER Oświęcim 44.96 28
 3023Jerzy Ujma
Andrzej Sładki
12.0
9.0
OP
SL
TriVita
SINGLETON ŚLĄSK
44.12 25
 3112Stanisław Drabczyk
Aleksander Drabczyk
5.0
3.0
SLTB Silesia Gliwice
CKS Czeladź
43.16 22
 3235Krystyna Urbańczyk
Wiesław Urbańczyk
0.5
0.5
SL  42.88 19
 336Alfred Figiel
Henryk Leśniak
3.0
3.0
SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE 42.28 16
 343Edward Warecki
Roman Kościelny
3.0
3.0
SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE 41.06 13
 3531Grzegorz Walczewski
Wiktor Pantak
1.5
1.5
SLBUKS MDK MOSM II Bytom
Mikołaj
39.95 10
 3636Krystian Wonchała
Jarosław Głogowski
2.0
2.0
SLDDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
37.83 7
 3727Martin Kaleta
Dominik Caus
1.0
1.5
SLBUKS MDK MOSM II Bytom 37.79 4
 3818Marcin Wysocki
Bartosz Biernacki
 
 
   36.91 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-09-09 o 3:17:22 PM