Wyniki Pajączek
 
 

Barometr Chorzów, 29.01.2018 r.

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkinfookrklubwynik %PKLPDF
 116Zdzisław Małek
Krzysztof Zieliński
9.0
7.0

SL 
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
63.373341
 29Krzysztof Chmiel
Rafał Furgal
4.0
4.0
 
 
SLZTB I 7TREFL Zawiercie 62.152937
 326Stefan Kowalczyk
Jerzy Radomski
18.0
12.0

SLMAGMA Zawiercie
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
60.502533
 427Marek Witek
Karol Ruszkiewicz
21.0
5.0

 
SL
LD
MAGMA Zawiercie
LKS Piast Sieradz
59.632230
 58Mariusz Herwich
Adam Esnekier
5.0
7.0
 
SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
 
59.431828
 614Henryk Grządziel
Mirosław Białożyt
13.0
13.0

SLPONAR SILESIA Katowice 58.511426
 732Andrzej Szymczak
Ireneusz Kowalczyk
17.0
21.0
 
SLMAGMA Zawiercie 57.471124
 815Tadeusz Biskup
Jan Stachowski
5.0
4.0

SLPONAR SILESIA Katowice
 
56.13722
 94Jacek Michalski
Marek Kostur
3.0
5.0
 
SL  56.08620
 1029Marek Skulimowski
Tomasz Bednarek
5.0
7.0
 
 
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 55.03618
 1122Jacek Stokowacki
Leszek Niemiec
4.0
13.0

SL 
MAGMA Zawiercie
54.34516
 1221Andrzej Bacik
Alfred Bartkowiak
9.0
5.0

SL  53.64514
 1336Krzysztof Śliwoń
Piotr Matkowski
13.0
13.0

 
SLBUKS MDK MOSM I Bytom
 
52.00412
 1410Janusz Pisarek
Stanisław Adamczyk
7.0
7.0
 
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
PONAR SILESIA Katowice
51.81310
 1525Andrzej Staszek
Edwin Szenkelbach
5.0
9.0

SLPONAR SILESIA Katowice 51.4838
 166Krzysztof Sala
Eugeniusz Zalewski
3.0
9.0
 
SLZTB I 7TREFL Zawiercie 50.4126
  33Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0

 
SLTCK Tarnowskie Góry 50.4114
 1830Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
9.0
13.0
 
 
SL  50.1712
 191Ryszard Łazikiewicz
Andrzej Hermansdorfer
7.0
7.0

SL 
BUKS MDK MOSM I Bytom
49.86  
 203Henryk Kopernok
Aleksander Drabczyk
5.0
3.0

SL 
CKS Czeladź
48.36  
 2123Marian Sokołowski
Jerzy Ciesielczuk
1.0
12.0

SLGKS Piast III Gliwice 48.21  
 2224Stanisław Fangor
Andrzej Maszczyszyn
13.0
11.0

SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 47.71  
 2318Jerzy Niemiec
Adam Ziętek
5.0
4.0

SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
47.69  
 242Zbigniew Guła
Wojciech Sołtysik
13.0
4.0
 
SLMAGMA Zawiercie 47.19  
 2511Zbigniew Hylaszek
Zygmunt Sienicki
7.0
13.0

SL  46.67  
 2631Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
5.0
2.5

 
SLTCK Tarnowskie Góry
GKS Piast II Gliwice
46.12  
 2713Roman Gąska
Piotr Kondziołka
1.5
3.0
 
 
SL 
IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
44.69  
 285Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
5.0
12.0

SL 
CKS Czeladź
44.00  
 2917Andrzej Geisler
Jan Szwachuła
4.0
5.0

SL 
IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
43.71  
 3028Janis Bendiks
Lesław Budzyn
7.0
5.0

SL  42.06  
 3112Wojciech Szuba
Mariusz Gawłowski
2.5
3.0
 
 
SLZTB I 7TREFL Zawiercie 42.00  
 3234Tomasz Gąsior
Edmund Gabryś
0.5
5.0

SLGKS Piast III Gliwice
GKS Piast I Gliwice
40.27  
 3319Paweł Korombel
Stefan Osadnik
5.0
9.0

SLGKS Piast II Gliwice
 
40.12  
 347Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
1.5
2.5

SL  39.53  
 3520Kazimierz Łukaszewski
Włodzimierz Konarzewski
2.0
2.5

SL  39.27  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-01-29 o 23:30:16