Wyniki Pajączek
 
 

Barometr Chorzów, 29.10.2018 r.

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 127Stanisław Fangor
Alfred Bartkowiak
13.0
5.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
59.423637
 23Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SLSV Tarnowskie Góry 59.343133
 329Adam Robak
Henryk Grządziel
13.0
13.0
SLDąbrowa Górnicza
PREMONT Impas Katowice
58.042729
 46Jerzy Radomski
Stefan Kowalczyk
12.0
18.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
TBS MAGMA Zawiercie
57.592226
 58Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
7.0
11.0
SLPREMONT Impas Katowice
JKBS Jastrzębie-Zdrój
56.771824
 631Zbigniew Papierniak
Cezary Góra
13.0
7.0
SLTB Silesia I Gliwice
Dąbrowa Górnicza
56.531322
 71Edwin Szenkelbach
Andrzej Staszek
11.0
7.0
SLPREMONT Impas Katowice 54.95920
 824Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
5.0
SLCKS Czeladź
 
54.79718
 918Jacek Michalski
Marek Kostur
4.0
5.0
SLDąbrowa Górnicza
 
53.86616
 107Stefan Osadnik
Leszek Niemiec
9.0
13.0
SL 
TBS MAGMA Zawiercie
53.47614
 1115Marek Skulimowski
Patryk Kuczera-Dyga
7.0
7.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 52.43512
 1211Michał Bojanowski
Lesław Budzyn
9.0
5.0
SLPREMONT Impas Katowice
GKS PIAST I Gliwice
52.22410
 1316Zygmunt Sienicki
Zbigniew Hylaszek
13.0
7.0
SL  51.9638
 1413Jarosław Figlus
Jan Świątkowski
13.0
9.0
SLTB Silesia I Gliwice
 
51.9326
 1528Włodzimierz Konarzewski
Marek Orzeł
2.5
0.5
SLPREMONT Impas Katowice
JKBS II Jastrzębie-Zdrój
51.2424
 162Mirosław Zieliński
Andrzej Piecuch
13.0
9.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 51.1612
 1712Aleksander Drabczyk
Henryk Kopernok
3.0
5.0
SLCKS Czeladź
 
50.08  
 1814Krzysztof Kotorowicz
Michał Błach
21.0
5.0
WP
SL
CONNECTOR Poznań
JKBS Jastrzębie-Zdrój
49.87  
 1919Janusz Pisarek
Krzysztof Gaweł
7.0
7.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 49.68  
 205Wojciech Wnętrzak
Jerzy Prijma
2.5
5.0
SLGKS Piast II Gliwice 49.60  
 2120Ireneusz Kowalczyk
Andrzej Szymczak
21.0
17.0
SLTBS MAGMA Zawiercie 49.15  
 224Marian Sokołowski
Jerzy Ciesielczuk
1.5
12.0
SLGKS Piast III Gliwice 48.65  
 2323Zdzisław Małek
Krzysztof Zieliński
9.0
7.0
SLBUKS MDK MOSM II Bytom
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
48.25  
 2425Krzysztof Kalita
Ireneusz Sapota
5.0
4.0
SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE 47.41  
 2522Krzysztof Śliwoń
Piotr Matkowski
13.0
13.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom
 
46.83  
 2617Tomasz Gąsior
Edmund Gabryś
1.5
5.0
SLGKS Piast III Gliwice
GKS PIAST I Gliwice
45.37  
 2710Tadeusz Biskup
Jan Stachowski
5.0
4.0
SLPREMONT Impas Katowice
 
43.62  
 289Jan Szwachuła
Andrzej Geisler
5.0
4.0
SL  43.41  
 2926Marian Jaworowski
Elżbieta Świerk
0.5
0.5
SL  40.74  
 3021Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
2.0
2.5
SL  38.70  
 3130Marek Witek
Grzegorz Tomiczak
21.0
 
SLTBS MAGMA Zawiercie
 
32.91  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-10-29 o 21:49:53