Wyniki Pajączek
 
 

Barometr Chorzów, 3.12.2018 r.

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 128Jan Świątkowski
Jarosław Figlus
9.0
13.0
SL 
TB Silesia I Gliwice
62.233635
 219Andrzej Maszczyszyn
Henryk Grządziel
11.0
13.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
PREMONT Impas Katowice
61.483131
 323Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
9.0
13.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 61.302627
 417Krzysztof Śliwoń
Piotr Matkowski
13.0
13.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom
 
58.472224
 55Zbigniew Guła
Stanisław Adamczyk
13.0
7.0
SLJKBS Jastrzębie-Zdrój
PREMONT Impas Katowice
57.231722
 612Ireneusz Kowalczyk
Andrzej Szymczak
21.0
17.0
SLTBS MAGMA Zawiercie 55.281220
 724Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
7.0
7.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 54.77818
 89Stefan Kowalczyk
Jerzy Radomski
18.0
12.0
SLTBS MAGMA Zawiercie
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
54.77716
 914Edwin Szenkelbach
Andrzej Staszek
11.0
7.0
SLPREMONT Impas Katowice 53.33614
 1025Wojciech Sołtysik
Marek Witek
5.0
21.0
SLTBS MAGMA Zawiercie 52.97512
 117Jan Synowiec
Jerzy Niemiec
4.0
5.0
SLDDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE 52.07410
 121Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SLSV Tarnowskie Góry 51.9248
 1321Michał Błach
Krzysztof Kotorowicz
5.0
21.0
SL
WP
JKBS Jastrzębie-Zdrój
CONNECTOR Poznań
50.6036
 1411Tadeusz Biskup
Jan Stachowski
5.0
4.0
SLPREMONT Impas Katowice
 
50.0524
 1526Rafał Furgal
Wojciech Szuba
4.0
2.5
SLZTB Zawiercie 49.9012
 1615Zdzisław Małek
Krzysztof Zieliński
9.0
7.0
SLBUKS MDK MOSM II Bytom
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
49.431 
 1727Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
7.0
11.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom
JKBS Jastrzębie-Zdrój
47.431 
 184Stefan Osadnik
Jan Szwachuła
9.0
5.0
SL  47.401 
 1930Marek Kostur
Roman Goszcz
5.0
5.0
SL 
Dąbrowa Górnicza
47.151 
 202Aleksander Drabczyk
Henryk Kopernok
3.0
5.0
SLCKS Czeladź
 
47.001 
 213Tomasz Bednarek
Zbigniew Hylaszek
7.0
7.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom
 
46.941 
 2229Jacek Bryja
Jan Sucharkiewicz
4.0
18.0
SL 
TBS MAGMA Zawiercie
46.631 
 2322Edmund Gabryś
Tomasz Gąsior
5.0
1.5
SLGKS PIAST I Gliwice
GKS Piast III Gliwice
46.601 
 248Stanisław Fangor
Alfred Bartkowiak
13.0
5.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
46.521 
 2513Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
2.0
2.5
SL  46.211 
 2620Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
5.0
12.0
SL 
CKS Czeladź
45.581 
 2718Wojciech Wnętrzak
Jerzy Prijma
2.5
5.0
SLGKS Piast II Gliwice 45.441 
 286Leszek Niemiec
Andrzej Bacik
13.0
9.0
SLTBS MAGMA Zawiercie
 
45.411 
 2910Andrzej Geisler
Krzysztof Łazikiewicz
4.0
2.0
SL  38.671 
 3016Grzegorz Tomiczak
Stanisław Malik
 
 
SL
  27.941 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-12-03 o 21:48:49