MG 2018 Mistrzostwa Śląska na maksy

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 134Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
5.0
5.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom 60.082890
 217Sławomir Brodziński
Mariusz Gawłowski
2.5
3.0
SLZTB I 7TREFL Zawiercie 59.782583
 335Edwin Szenkelbach
Andrzej Staszek
11.0
5.0
SLPONAR SILESIA Katowice 56.502278
 421Tadeusz Biskup
Jan Stachowski
5.0
4.0
SLPONAR SILESIA Katowice
SINGLETON ŚLĄSK
55.851973
 542Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
5.0
2.5
SLTCK Tarnowskie Góry
GKS Piast II Gliwice
55.001669
 631Michał Kaleta
Adam Pigulski
3.0
2.5
SL
DS
BUKS MDK MOSM I Bytom
KS AZS Wratislavia XIV WR
54.201465
 741Krzysztof Gaweł
Stefan Kowalczyk
5.0
18.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
MAGMA Zawiercie
53.781163
 816Grzegorz Walczewski
Wiktor Pantak
1.5
2.0
SLBUKS MDK MOSM II Bytom 53.60861
 919Marek Kostur
Jacek Michalski
5.0
3.0
SL 
SINGLETON ŚLĄSK
53.30659
 1023Maciej Wilkoszewski
Roman Kliś
5.0
 
SL
  52.77557
 1113Adam Kielichowski
Edmund Kolmas
3.0
3.0
LD
SL
  52.70555
 1240Jarosław Gąsiorowski
Marek Tekieli
13.0
7.0
LUTERMOCHEM CHEMIK Puławy 52.63453
 1339Michał Błach
Zbigniew Guła
5.0
13.0
WP
SL
CONNECTOR Poznań
MAGMA Zawiercie
52.47451
 1436Krzysztof Śliwoń
Piotr Matkowski
13.0
13.0
SLBUKS MDK MOSM I Bytom
SINGLETON ŚLĄSK
52.29349
 1520Henryk Grządziel
Mirosław Białożyt
13.0
13.0
SLPONAR SILESIA Katowice 52.17347
 1614Michał Bojanowski
Rudolf Zając
9.0
11.0
SLPONAR SILESIA Katowice
SINGLETON ŚLĄSK
51.93245
 1712Andrzej Maszczyszyn
Karol Ruszkiewicz
11.0
5.0
SL
LD
DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
LKS Piast Sieradz
51.33243
 1829Mateusz Dominik
Łukasz Baniak
1.0
1.5
MPJust Bridge 2 AZS AGH Kraków 51.17141
 1930Julian Lassota
Edmund Gabryś
12.0
5.0
SLGKS Piast I Gliwice 50.82139
 2018Halina Samborek
Wacław Mizera
2.0
4.0
MP
SL
MPEC Nowy Sącz
IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
50.42 37
 2111Janusz Paliwoda
Rafał Gregorowicz
4.0
2.5
SL
DS
MAGMA Zawiercie
Bluerefrigeration AZSWratislaviaVIII WR
50.24 35
 2246Janusz Sibik
Janusz Jabłoński
0.5
2.5
SLGKS Piast III Gliwice 50.05 33
 2325Adrian Bakalarz
Jacek Szczerbowski
7.0
7.0
SLKONSTANTA Bielsko-Biała
JOCKER Oświęcim
49.76 31
 2445Jacek Radomski
Stanisław Adamczyk
9.0
7.0
OP
SL
JKBS Jastrzębie Zdrój
PONAR SILESIA Katowice
49.34 29
 2526Janis Bendiks
Lesław Budzyn
7.0
5.0
SLGKS Piast I Gliwice 48.28 27
 2615Jerzy Radomski
Krzysztof Tomsia
12.0
9.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
 
48.00 25
 2737Jacek Ruszkarski
Ryszard Chmielewski
 
 
   47.85 23
 2827Tadeusz Nędzi
Tomasz Kuś
7.0
7.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 47.81 21
 2938Jan Pudlik
Marek Nicieja
9.0
5.0
SLGKS Piast I Gliwice 47.53 19
 3048Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SLTCK Tarnowskie Góry 46.77 17
 3147Tadeusz Parylak
Janusz Szwajkosz
5.0
3.0
SLSINGLETON ŚLĄSK
GKS Piast II Gliwice
46.42 15
 3243Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
21.0
4.0
SLMAGMA Zawiercie
SINGLETON ŚLĄSK
45.42 13
 3344Aleksander Drabczyk
Wiesław Frąckowiak
3.0
2.5
SLCKS Czeladź
IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
45.23 11
 3432Michał Haczewski
Mariusz Herwich
5.0
5.0
SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE 45.07 9
 3522Zdzisław Wojtynia
Daniel Szczerbak
3.0
 
SL
SINGLETON ŚLĄSK
 
43.94 7
 3633Zdzisław Małek
Adam Ziętek
9.0
4.0
SLBUKS MDK MOSM II Bytom
IMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
40.24 5
 3728Mieczysław Antosz
Stefan Osadnik
2.5
9.0
SLTCK Tarnowskie Góry
SINGLETON ŚLĄSK
38.69 3
 3824Jerzy Matyjaszek
Andrzej Naziębło
1.5
1.5
SLSINGLETON ŚLĄSK 36.82 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-04-15 o 17:34:45