Turniej o puchar Prezesa KSM

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 142Mateusz Dominik
Łukasz Baniak
1.5
1.5
MPJust Bridge 2 AZS AGH Kraków 60.2921142
 240Jerzy Radomski
Andrzej Bacik
12.0
9.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
SINGLETON ŚLĄSK
59.9019135
 317Wojciech Wnętrzak
Rudolf Zając
2.5
11.0
SLGKS Piast III Gliwice
SINGLETON ŚLĄSK
57.9416129
 431Kazimierz Cios
Jerzy Stworzewicz
11.0
12.0
SLDrugi Sort Bielsko-Biała 56.7614123
 545Tadeusz Kois
Artur Głowacki
2.0
2.0
SL
OP
JKBS II Jastrzębie-Zdrój
JKBS Jastrzębie Zdrój
56.3712118
 619Marian Gacek
Stanisław Nowak
3.0
4.0
SL 
BESKIDY PARK
55.8810113
  26Jan Pustelnik
Tomasz Kłys
7.0
5.0
SL
WP
MASKÓR Żywiec
GRICON STARKA Poznań
55.887108
 820Joanna Brede
Józef Sordyl
5.0
5.0
SLDrugi Sort Bielsko-Biała
BIESY Czechowice-Dziedzice
55.785104
 911Marek Blat
Jerzy Skwark
11.0
13.0
SLKONSTANTA Bielsko-Biała 55.444100
 1027Michał Kaleta
Agnieszka Pietrzyk
3.0
5.0
SL
OP
BUKS MDK MOSM I Bytom
JKBS Jastrzębie Zdrój
55.20496
 1138Piotr Kamiński
Maciej Zarębski
5.0
4.0
SLŁukasz Andrychów 55.05492
 1225Jerzy Danel
Seweryn Bumbar
0.5
3.0
SLBOSMAL Bielsko-Biała
BIESY Czechowice-Dziedzice
53.68388
 1315Adrian Bakalarz
Maciej Janeczko
7.0
7.0
SLKONSTANTA Bielsko-Biała
JOCKER Oświęcim
53.53384
 1446Tomasz Kuś
Adam Pietrzak
7.0
9.0
SLDDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
SINGLETON ŚLĄSK
52.99280
 1536Janusz Bachrach
Krzysztof Gacek
5.0
3.0
SL 
Drugi Sort Bielsko-Biała
52.55276
 1634Stefan Osadnik
Edward Ciesielski
9.0
3.0
SL
OP
SINGLETON ŚLĄSK
WPUSTKA Opole
52.50272
 1732Jacek Cebulski
Zbigniew Słaby
7.0
7.0
SLJOCKER Oświęcim
SINGLETON ŚLĄSK
52.40168
 1824Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SLTCK Tarnowskie Góry 52.16164
 1937Edwin Szenkelbach
Andrzej Staszek
11.0
5.0
SLPONAR SILESIA Katowice 51.96 60
 2021Zdzisław Pędziałek
Marek Żywioł
1.5
2.0
SLDINOZAURY PZ4/9 51.67 56
 2118Bogdan Bialik
Stanisław Waliczek
2.5
3.0
SLGeostan Bielsko-Biała 50.59 52
 2228Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
7.0
11.0
SL
OP
PONAR SILESIA Katowice
JKBS Jastrzębie Zdrój
50.49 48
 2314Elżbieta Gacek
Jolanta Okręglicka
 
 
SLUTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała 50.29 44
 2429Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
5.0
9.0
SLPONAR SILESIA Katowice 47.79 40
 2533Roman Goszcz
Jacek Michalski
5.0
3.0
SLJOCKER Oświęcim
SINGLETON ŚLĄSK
46.18 36
 2630Janusz Kozula
Tadeusz Szendzielarz
4.0
5.0
SL  45.49 32
 2743Marek Orzeł
Władysław Deręgowski
 
 
SLSINGLETON ŚLĄSK
JKBS II Jastrzębie-Zdrój
44.61 28
 2812Jerzy Mojżesz
Bożena Budzyn
3.0
7.0
SL  43.97 25
 2944Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
1.0
0.5
SLGeostan Bielsko-Biała 43.53 22
 3039Magdalena Gorczyca
Jan Malinka
 
0.5

SL
  43.04 19
 3123Janusz Hamryszak
Tadeusz Owczarz
1.5
3.0
SLBESKIDY PARK 42.06 16
 3213Pietro Vinci
Jerzy Rebajn
1.0
4.0
SLBOSMAL Bielsko-Biała 40.88 13
 3322Jarosław Kręcioch
Iwona Kręcioch
 
 
SLUTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała 39.71 10
 3416Aleksander Fedko
Jolanta Trojanowska
 
 
SLUTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała 39.02 7
 3541Barbara Tarko
Barbara Molska
 
 
SLUTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała 38.92 4
 3635Józef Suchy
Kazimierz Janiszewski
 
 
SL
  35.49 1

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-06-09 o 22:26:32