Turnieje z okazji ŚLĄSKICH GODÓW w
Starochorzowskim Domu Kultury 1-go maja godz. 10:00 turniej na maksy
16:00 barometr na maksy, wpisowe członkowie PZBS 13zł. zniżka
10zł. pozostali 16zł
V
OTWARTE MISTRZOSTWA BESKIDZKIEGO
STOWARZYSZENIA
BRYDŻA SPORTOWEGO
BAROMETR
NA ZAPIS MAKSYMALNY
Bielsko-Biała
29.04.2006r.
M-CE
NR
+/- WYNIK %
PKL PDF NAGRODA
--------------------------------------------------------------------------------------
1 39
J Michałek-J Stworzewicz 25.0
SL 635.00 61.89 13
2 29
T Dudziak-T Szendzielarz 6.5
SL 625.00 60.92 11
3 27
K Kozioł-A Łabędzki 14.5
SL 608.18 59.28 9
4 26
J Łapa-P Żochowski 0.0
SL 605.33 59.00 8
5 16
B Ficek-J Ficek 0.0
NZ 603.22 58.79 7
6 31
J Pustelnik-P Janiszewski 14.0
SL/MA 601.78 58.65 6
7 20
B Mojżesz-M Podsiadło 5.5
SL 597.78 58.26 5
8 30
W Smaza-D Smaza 6.5
SL 592.78 57.78 4
9 11
K Michałek-K Gacek 4.5
SL 588.56 57.36 3
10 3
L Krzeczek-R Kulka 14.0
SL 584.00 56.92 2
11 37
R Janik-K Dobrzyniecki 1.5
SL 564.22 54.99 1
12 8
K Anaszko-H Czekaj 2.5
SL/NZ 560.22 54.60
13 18
M Gacek-H Skrzypiec 3.5
SL 536.80 52.32
14 22
J Skwark-J Sordyl 4.0
SL/NZ 532.67 51.92
15 41
A Huńka-K Sztajnert 3.5
SL 528.60 51.52
16 28
M Madej-W Puchała 5.0
SL 522.22 50.90
1 K Cios-T Kuś 11.0 SL
522.22 50.90
18
15 C Sordyl-M Gramatyka
4.0 SL 518.44
50.53
19 33
J Szybalski-S Kulka 2.5
SL/NZ 513.67 50.07
20 13
J Bachrach-J Miś 4.0
SL 512.20 49.92
21 23
J Brutkowski-A Sliż 0.0
SL/NZ 509.00 49.61
22 34
P Kamiński-K Szymala 3.5
MP 506.00 49.32
23 7
J Kozula-J Wardas 5.5
SL 497.67 48.51
24 12
L Smyczyński-L Zieliński 0.0
NZ 494.56 48.20
25 2
T Kadłubicki-G Chowaniec 1.5
SL/NZ 492.33 47.99
26 9
M Baranowski-C Malski 5.0
SL 485.84 47.35
27 19
A Kuklewicz-R Mosór 2.5
SL/NZ 480.67 46.85
28 24
A Mrowiec-B Macierzyński 0.0
SL 476.00 46.39
29 38
A Dobrakowski-K Łoziński 4.0
SL/NZ 472.33 46.04
30 14
Z Durańczyk-T Kłys 8.0
SL 472.22 46.03
31 35
D Grzywa-Z Dudek 0.0
SL 470.89 45.90
32 25
S Drożdż-Z Mandok 1.5
SL/NZ 470.78 45.88
33 5
S Dankowski-J Rebajn 6.5
SL 468.78 45.69
34 4
J Kucharski-W Moniuk 3.0
SL 467.11 45.53
35 10
J Gondko-T Hałat 1.5
SL/NZ 466.56 45.47
36
40 J Kanik-C Krywult
0.0 NZ 452.20
44.07
37 32
K Strack-T Papierniak 0.0
SL 440.29 42.91
38 6
M Jarosz-J Naruszewicz 3.0
SL 425.40 41.46
39 21
M Wesel-P Jaroszyński 0.0
SL 422.73 41.20
40 36
K Gawron-Z Hoder 0.0
NZ 417.84 40.73
41 17
M Holeksa-K Studencka 0.0
SL 393.51 38.35
42 42
- 0.0 0.00
0.00
-----
Suma WK = 177.5
100% rozdania =
38
100% turnieju = 1026