Zarząd Śląskiego Związku Brydża Sportowego informuje, że podjął jednogłośnie decyzję o przyznaniu:
1. dofinansowania udziału w Mistrzostwach Świata w Katowicach zawodniczce Agnieszce Pietrzyk w kwocie 1000,00 zł, ze środków ogólnych Związku;
2. dofinansowania udziału w Młodzieżowych Transnarodowych Mistrzostwach Świata w Brydżu zawodniczkom Milenie Gryzło i Magdalenie Kapała w kwocie po 1000,00 zł (łącznie 2000,00 zł) – ze środków przeznaczonych na rozwój brydża młodzieżowego.
Uzasadnieniem decyzji są osiągnięcia Agnieszki Pietrzyk (m.in brązowy medal w mikście podczas Mistrzostw Europy w Poznaniu) oraz osiągnięcia jednych z najbardziej utalentowanych juniorek regionu – Mileny Gryzło i Magdaleny Kapały
Decyzję o przyznaniu dofinansowania dla Agnieszki Pietrzyk podjął zarząd z własnej inicjatywy.
O przyznanie dofinansowania dla ww pary juniorek w kwocie po 1.000 zł na zawodniczkę wystąpił Adrian Bakalarz. Wniosek ten pozytywnie zaopiniowała Koordynator ds Młodzieży Anna Banaś.
