Turniej nr 2. Brzeziny Śląskie 11.07.2017r. | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 11 | Alfred Bartkowiak Stefan Osadnik | 5.0 9.0 | SL | SINGLETON ŚLĄSK | 61.38 | 13 | 70 | |
2 | 5 | Andrzej Maszczyszyn Krzysztof Gaweł | 11.0 5.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 58.97 | 12 | 66 | |
3 | 24 | Karol Ruszkiewicz Andrzej Bacik | 5.0 9.0 | LD SL | LKS Piast Sieradz SINGLETON ŚLĄSK | 57.37 | 10 | 62 | |
4 | 17 | Stanisław Adamczyk Janusz Pisarek | 7.0 7.0 | SL | PREMONT Senior Impas Katowice DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 56.41 | 8 | 58 | |
5 | 3 | Ryszard Łazikiewicz Michał Witkowski | 7.0 4.0 | SL OP | SINGLETON ŚLĄSK TriVita | 55.93 | 7 | 56 | |
7 | Dominik Kaszowski Henryk Grządziel | 3.0 13.0 | KP SL | Jantar Toruń PREMONT Senior Impas Katowice | 55.93 | 5 | 54 | ||
7 | 15 | Janusz Hetmańczyk Jerzy Jędrzejec | 3.0 | NZ SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | 55.45 | 4 | 52 | |
8 | 30 | Zbigniew Słaby Józef Kowalik | 5.0 1.0 | SL | SINGLETON ŚLĄSK | 54.97 | 3 | 50 | |
9 | 19 | Patryk Kuczera-Dyga Marek Skulimowski | 5.0 5.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | 54.81 | 3 | 48 | |
10 | 21 | Krzysztof Gawędzki Błażej Bzowski | 5.0 | SL NZ | 54.49 | 2 | 46 | ||
11 | 6 | Aleksander Drabczyk Roman Muszyński | 3.0 2.0 | SL | CKS Czeladź SINGLETON ŚLĄSK | 53.53 | 2 | 44 | |
12 | 4 | Marek Konina Józef Ulfik | | NZ | 52.56 | 2 | 42 | ||
13 | 1 | Krzysztof Tomsia Krzysztof Śliwoń | 9.0 13.0 | SL | PONAR SILESIA | 51.44 | 2 | 40 | |
2 | Halina Kaleta Grzegorz Kaleta | 7.0 7.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 51.44 | 1 | 38 | ||
15 | 29 | Janusz Wituszyński Marek Kolczok | 4.0 4.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE TCK Tarnowskie Góry | 51.28 | 1 | 36 | |
16 | 16 | Herbert Wróbel Ryszard Samojedny | 3.0 1.5 | SL | 51.12 | 1 | 34 | ||
17 | 23 | Andrzej Odrobiński Janusz Terelak | 0.5 | SL | SINGLETON ŚLĄSK | 50.96 | 32 | ||
18 | 14 | Rudolf Zając Tadeusz Biskup | 11.0 5.0 | SL | TB Silesia Gliwice PREMONT Senior Impas Katowice | 50.64 | 30 | ||
19 | 8 | Henryk Leśniak Roman Łacina | 3.0 | SL NZ | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | 49.36 | 28 | ||
20 | 9 | Stanisław Gęga Janusz Wacławczyk | 2.5 1.5 | SL | SINGLETON ŚLĄSK TB Silesia Gliwice | 48.24 | 26 | ||
21 | 10 | Kamil Huda Michał Sikora | 2.0 2.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | 48.08 | 24 | ||
22 | 25 | Bogusława Szagała Jan Szagała | 4.0 5.0 | OP | RSM CHEMIK Kędzierzyn-Koźle | 46.79 | 22 | ||
23 | 18 | Jan Synowiec Jerzy Niemiec | 4.0 5.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 46.63 | 20 | ||
24 | 28 | Stanisław Fangor Jerzy Radomski | 13.0 12.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 46.47 | 18 | ||
25 | 27 | Jan Sobol Zbigniew Tymków | 9.0 12.0 | SL | TB Silesia Gliwice CKS Czeladź | 46.31 | 16 | ||
26 | 26 | Mieczysław Antosz Roman Zwonek | 2.5 4.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | 44.55 | 14 | ||
27 | 12 | Michał Kaleta Jacek Radomski | 3.0 9.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | 43.75 | 12 | ||
28 | 22 | Edward Warecki Ireneusz Sapota | 3.0 4.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 42.95 | 10 | ||
29 | 20 | Bogdan Nazarewicz Sławomir Kuśmierz | 4.0 | SL NZ | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 41.51 | 8 | ||
30 | 13 | Marek Krzypkowski Krystian Wonchała | 2.0 | NZ SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | 41.35 | 6 | ||
31 | 32 | Filip Szota Marzena Ropska | 1.0 5.0 | SL | GKS Piast IV - Silesia IV Gliwice TB Silesia Gliwice | 40.71 | 4 | ||
32 | 31 | Krystyna Urbańczyk Wiesław Urbańczyk | 0.5 0.5 | SL | 34.62 | 2 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-07-12 o 00:07:28