Turniej nr 21. Brzeziny Śląskie 23.01.2018r. | |||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 1 | Krzysztof Tomsia Michał Kaleta | 9.0 3.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | 79.86 | 13 | 72 | |
2 | 9 | Krzysztof Gaweł Stefan Osadnik | 5.0 9.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 61.19 | 12 | 68 | |
3 | 4 | Józef Kowalik Zbigniew Słaby | 1.0 7.0 | SL | 59.34 | 10 | 64 | ||
4 | 5 | Andrzej Maszczyszyn Karol Ruszkiewicz | 11.0 5.0 | SL LD | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE LKS Piast Sieradz | 57.78 | 9 | 60 | |
5 | 31 | Krzysztof Śliwoń Tomasz Pawełczyk | 13.0 3.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | 57.24 | 7 | 58 | |
6 | 21 | Michał Witkowski Jacek Radomski | 4.0 9.0 | OP | JKBS Jastrzębie Zdrój | 57.08 | 6 | 56 | |
7 | 32 | Grzegorz Kaleta Halina Kaleta | 7.0 7.0 | SL | TCK Tarnowskie Góry | 54.58 | 4 | 54 | |
8 | 25 | Jerzy Niewodowski-Furowicz Danuta Sochacka-Kucharczyk | 2.5 2.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | 54.51 | 3 | 52 | |
9 | 24 | Patryk Kuczera-Dyga Marek Skulimowski | 5.0 5.0 | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | 54.43 | 3 | 50 | |
10 | 26 | Aleksander Drabczyk Kazimierz Pawłowski | 3.0 4.0 | SL | CKS Czeladź | 54.41 | 2 | 48 | |
11 | 23 | Edward Warecki Roman Kościelny | 3.0 3.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | 53.55 | 2 | 46 | |
12 | 11 | Bogdan Nazarewicz Janusz Reich | 4.0 3.0 | SL | 53.10 | 2 | 44 | ||
13 | 8 | Henryk Leśniak Alfred Figiel | 3.0 3.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | 52.70 | 2 | 42 | |
14 | 2 | Jerzy Radomski Stanisław Fangor | 12.0 13.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 52.60 | 1 | 40 | |
15 | 7 | Rudolf Zając Tadeusz Biskup | 11.0 5.0 | SL | PONAR SILESIA Katowice | 51.05 | 1 | 38 | |
16 | 27 | Zbigniew Papierniak Fabian Szczerek | 13.0 4.0 | SL | TB Silesia I Gliwice | 50.83 | 1 | 36 | |
17 | 6 | Stanisław Gęga Janusz Wacławczyk | 2.5 1.5 | SL | 50.28 | 1 | 34 | ||
18 | 12 | Zbigniew Tymków Jan Sobol | 12.0 9.0 | SL | CKS Czeladź | 49.33 | 32 | ||
19 | 29 | Janusz Kanwiszer Roman Łacina | | NZ | 49.11 | 30 | |||
20 | 33 | Janusz Wituszyński Marek Kolczok | 4.0 4.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE TCK Tarnowskie Góry | 48.08 | 28 | ||
21 | 10 | Marek Konina Józef Ulfik | | NZ | 48.00 | 26 | |||
22 | 15 | Krystian Wonchała Marek Krzypkowski | 2.0 | SL NZ | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | 46.49 | 24 | ||
23 | 3 | Janusz Pisarek Stanisław Drabczyk | 7.0 5.0 | SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 45.24 | 22 | ||
24 | 17 | Roman Ochot Leonard Lewicki | 4.0 3.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 44.85 | 20 | ||
25 | 19 | Krzysztof Sieradzki Andrzej Odrobiński | 2.0 | SL | 44.70 | 18 | |||
26 | 28 | Krzysztof Gawędzki Tomasz Baran | 5.0 3.0 | SL | 44.35 | 16 | |||
27 | 22 | Jerzy Matura Dominik Caus | 3.0 1.5 | SL | BUKS MDK MOSM II Bytom | 43.03 | 14 | ||
28 | 16 | Janusz Hetmańczyk Jerzy Jędrzejec | 1.0 3.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 41.85 | 12 | ||
29 | 14 | Genowefa Hanusiak Henryk Hanusiak | | NZ | 41.37 | 10 | |||
30 | 20 | Ireneusz Płocha Stanisław Pawłowski | 4.0 3.0 | SL | 41.25 | 8 | |||
31 | 34 | Kamil Huda Michał Sikora | 2.0 2.0 | SL | DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE | 40.60 | 6 | ||
32 | 13 | Jan Synowiec Jerzy Niemiec | 4.0 5.0 | SL | DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE | 40.30 | 4 | ||
33 | 30 | Ryszard Samojedny Herbert Wróbel | 1.5 3.0 | SL | 38.56 | 2 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2018-01-23 o 23:05:47