KOPS (c) J.Romański'1993 http://www.icl.com.pl/Romanski
Uwaga
zmiana! Eliminacja wojewódzka do Mistrzostw Polski Par 11 lutego 2007r.
(2 sesje) godzina 10:00
Starochorzowski DK ul.Siemianowicka 59. Maksy, dodatkowe 100 pkl-i z obniżką o
4 do połowy ilości par.
Dotacja
do wyjazdu na MPP dla 2 czołowych par(400 i 200zł.) oraz nagrody z wpisowego.
Wpisowe
od osoby:20zł.(zniżka), 25zł. oraz 30zł.(nie zrzeszeni).
Turniej
8 ZIMOWY
Chorzów
5.02.2007r.
M-CE
NR
+/- WYNIK %
PKL PDF NAGRODA
--------------------------------------------------------------------------------------
1 33
S Osadnik-J Szwachuła 11.0
SL 674.33 62.44 23
43
2 23
B Pazur-T Pilch 24.0
MA 661.22 61.22 19
40
3
28 S Kowalczyk-M Białożyt
19.0 SL 643.50 59.58 14 37
4 34
A Robak-A Wojtusiak 19.0
MA/SL 640.67 59.32 10
34
5 37
A Sładki-M Bojanowski 11.0
SL 626.44 58.00 5
32
6 13
J Pisarek-J Radomski 11.0
SL +7.20 624.53 57.83 5 30
7 29
A Czech-I Kowalczyk 30.0
SL +7.20 618.53 57.27 5 28
8 27
Z Hylaszek-Z Małek 11.0
SL 599.67 55.53 4
26
9 19
R Ochot-S Gęga 2.5
SL/NZ 588.61 54.50 4
24
10 16
Z Guła-R Matlak 9.5
SL +7.20 587.14 54.36 4 22
11 9
C Góra-J Figlus 14.0
SL/MA 583.94 54.07 3
20
12 22
L Szymaniec-J Wiszniewski 6.5
OP +7.20 579.98 53.70 3 18
13 36
M Nowakowski-A Pietrzak 11.0
SL +7.20 571.87 52.95 3 16
14 15
L Niemiec-A Szymczak 19.0
SL/WP +7.20 571.42 52.91 3 14
15 17
B Szagała-J Szagała 3.0
OP 568.44 52.63 2
12
16 8
A Bacik-T Nędzi 8.0
SL +7.20 566.98 52.50 2 10
17 31
K Urbańczyk-W Urbańczyk 1.0
SL 564.72 52.29 2
8
18 12
B Lesiecka-A Esnekier 8.0
SL 563.33 52.16 1
6
19 7
J Prijma-A Szepe 8.0
SL +7.20 562.20 52.06 1 4
20 30
P Mierniczek-W Sułek 6.5
SL 553.06 51.21 1
2
21 5
A Geisler-K Łazikiewicz 3.5
SL 552.17 51.13
22 24
P Matkowski-A Włodarczyk 11.0
SL +7.20 541.48 50.14
23 32
S Fangor-E Szenkelbach 14.0 SL
+7.20 541.40 50.13
24
10 J Sucharkiewicz-J Stokowacki 13.5 SL 524.06 48.52
25 1
I Poziemba-R Janiszewski 4.0
SL 521.45 48.28
26 26
M Kostur-K Zieliński 8.0
SL 518.00 47.96
27 2
H Kopernok-E Moś 8.0
SL 516.56 47.83
28 3 U Lewicka-B Cholewik
4.5 SL 515.56
47.74
29 14
Z Krzemiński-J Ciesielczuk 14.0
SL +7.20 512.87 47.49
30 21
T Biskup-K Ferda 5.0 SL +7.20
485.20 44.93
31
25 B Procyk-Z Tymków
9.5 SL 479.50
44.40
32 18
W Konarzewski-J Wołodkiewicz 4.5
SL 470.39 43.55
33 11
M Kuza-I Sapota 4.0
SL 469.00 43.43
34 4
B Budzyn-L Budzyn 8.0
SL 466.55 43.20
35
39 A Hermansdorfer-R Zwonek
1.0 NZ/SL +7.20 443.03 41.02
36
20 S Drabczyk-J Stachowski
5.0 SL 441.33
40.86
37 6
T Kaczmarczyk-F Wójcik 8.0
SL +1.80 436.00 40.37
38 38
L Gajos-S Adamczyk 3.5
SL 388.67 35.99
39 35
R Koszowska-Z Koszowski 5.0
SL +7.20 385.20 35.67
-----
Suma WK = 367.0
100% rozdania = 36
100% turnieju = 1080